Sony Music придбала повний каталог записаних пісень Боба Ділана

Sony Music придбала повний каталог записаних пісень Боба Ділана

Sony Music придбала повний каталог записаних пісень Боба Ділана
Facebook

Компанія Sony Music купила весь каталог записаних пісень американського співака Боба Ділана. За даними ЗМІ, вартість угоди складає близько 200 мільйонів доларів.

Про це повідомляє CNN.

"Я радий, що всі мої записані пісні можуть залишитися там, де їм місце", – заявив 80-річний Ділан.

У компанії вартість угоди не назвали, проте за даними американських ЗМІ, вона складає близько 200 млн доларів. Угода була укладена у липні 2021 року, проте офіційно про неї оголосили лише зараз.

В Sony Music зазначили, що угода включає "всі записані пісні Боба Ділана з 1962 року", від його дебютного альбому і до "Rough and Rowdy Ways" 2020 року. Угода також включає права на кілька майбутніх релізів Ділана.

Що відомо

  • Боб Ділан (псевдонім Роберта Аллена Ціммермана) – американський співак, актор, письменник та художник. Свій дебютний альбом Ділан записав у 1961 році, коли уклав контракт з Columbia Records, що належить Sony Music. Найвідомішими піснями Ділана є "The Times They Are a-Changin'", "Like a Rolling Stone" та "Mr. Tambourine Man". Він продав понад 125 млн платівок і продовжує виступати по всьому світу.
  • У 2008 році Ділан отримав Пулітцерівську премію за "значний вплив на популярну музику та американську культуру, відзначену ліричними композиціями надзвичайної поетичної сили". У 2016 році він був удостоєний Нобелівської премії з літератури за "створення нових поетичних виразів у межах великої американської пісенної традиції".
  • У грудні 2020 року компанія Universal Music купила авторські права на музику та тексти пісень Ділана.

Читайте також: Спадкоємці співака Девіда Бові продали права на його пісні за чверть мільярда

На початок