У Китаї вийшла версія фільму "Бійцівський клуб" з іншим фіналом

У Китаї вийшла версія фільму "Бійцівський клуб" з іншим фіналом

У Китаї вийшла версія фільму "Бійцівський клуб" з іншим фіналом
Facebook

Фільм Девіда Фінчера 1999 року "Бійцівський клуб" нещодавно став доступний на потоковій платформі Tencent Video. Нова версія фільму, доступна для китайської аудиторії, вийшла з іншим фіналом.

Про це повідомляє The Guardian.

На вихідних у Китаї помітили, що на потоковій платформі Tencent Video вийшла нова версія фільму "Бійцівський клуб".

У заключних сценах оригінальної стрічки персонаж Едварда Нортона вбиває своє уявне альтер-его Тайлера Дердена, якого грає Бред Пітт, а потім спостерігає, як вибухають кілька будівель.

Нова версія фільму в Китаї має інший фінал. Головний персонаж все ще вбиває Дердена, але сцену вибуху будівлі замінено чорним екраном і написом: "Поліція швидко розгадала весь план і заарештувала всіх злочинців, успішно запобігши вибуху бомби". Далі додається, що Тайлера – плід уяви оповідача – відправили в лікарню для психічно хворих, а пізніше виписали.

Як зазначає видання, поки невідомо, чи китайські чиновники замовили альтернативну кінцівку фільму, чи продюсери оригінального фільму внесли зміни. Tencent не прокоментував це питання. А голлівудські студії часто випускають альтернативні версії в надії подолати цензурні перешкоди Пекіна і отримати доступ до мільйонів китайських споживачів.

Що відомо

  • У 2019 році кілька сцен у фільмі "Богемна рапсодія", в яких йдеться про нетрадиційну сексуальну орієнтацію музиканта Фредді Мерк’юрі, були виключені з китайської версії.

Читайте також: Китай не реєструє нові відеоігри вже 5 місяців. За цей час закрилися 14 тисяч компаній

На початок