До кінця 2024 року в космосі планують побудувати кіностудію

До кінця 2024 року в космосі планують побудувати кіностудію

До кінця 2024 року в космосі планують побудувати кіностудію

Компанія Space Entertainment Enterprise (S.E.E) оприлюднила плани будівництва модуля космічної станції, призначеного для зйомок фільмів, телевізійних, музичних та спортивних заходів в умовах мікрогравітації на низькій орбіті (від 160 до 2000 км). Будівництво планують закінчити до грудня 2024 року – повідомляє Variery.

"SEE-1" встановлять на комерційній космічній станції Axiom Station, яка буде прикріплена до чинної Міжнародної космічної станції – а потім вирушить на орбіту самостійно. S.E.E. має намір виробляти в модулі власний контент та проводити заходи, а також надавати його третім сторонам.

"Від Жюля Верна до "Зоряного шляху" науково-фантастичні розваги надихають мільйони людей по всьому світу мріяти про майбутнє, – сказав головний операційний директор SEE Річард Джонстон, – Створення розважального центру нового покоління в космосі відкриває незліченні двері для створення неймовірного нового контенту і втілення цих мрій у реальність".

До кінця 2024 року в космосі планують побудувати кіностудію
Макет кіностудії в космосі.

Введення в експлуатацію SEE-1 заплановано на грудень 2024 року, на початку монтажу станції Axiom на орбіті. Коли початкову конфігурацію станції буде завершено і вона буде готова до відділення від МКС у 2028 році, студійний модуль становитиме одну п'яту від загального обсягу станції.

Співзасновниками S.E.E. є Олена та Дмитро Лесневські, які також є співпродюсерами першого в історії Голлівуду фільму Тома Круза, знятого у відкритому космосі. Нині компанія веде переговори з інвесторами та комерційними партнерами щодо проєкту, і найближчим часом планується провести додатковий раунд збору коштів.

На початок