Доля Євробачення-2020 стане відомою у квітні

Доля Євробачення-2020 стане відомою у квітні

Доля Євробачення-2020 стане відомою у квітні

Міський голова Роттердама (Нідерланди) Ахмед Абуталеб заявив, що остаточне рішення щодо проведення або скасування конкурсу Євробачення-2020, який прийматиме місто, має бути ухвалене на початку квітня.

В інтерв'ю RTV Rijnmond мер не зміг точно сказати, чи буде скасовано конкурс цьогоріч через коронавірус. За його словами, відповідне рішення ухвалять орієнтовно 5-6 квітня, коли вже монтуватимуть сцену.

"У нас є два варіанти: Європейська мовна спілка та суспільний мовник можуть ухвалити рішення про проведення або скасування. Але зараз рано говорити", — сказав міський голова Роттердама.

За інформацією NU.nl, 12 березня в Нідерландах були оголошені заходи щодо протидії подальшому поширенню коронавірусу. Зокрема, до 31 березня заборонено проведення подій за участі понад ста людей.

Пісенний конкурс Євробачення-2020 має стартувати 12 травня. Півфінали конкурсу відбудуться 12 та 14 травня, фінал — 16 травня.

Що відомо

  • 22 лютого у Національному відборі на конкурс Євробачення-2020 від України переміг гурт Go-A. Музиканти отримали найвищий бал як від суддів, так і від глядачів.
  • Go_A свою пісню "Solovey" перекладати з української не буде.
  • У Роттердамі український колектив виступатиме в першому півфіналі Євробачення, 12 травня. Цього дня також виступатимуть Росія, Білорусь, Литва, Румунія, Хорватія, Македонія, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Мальта, Ізраїль та Бельгія.
На початок