Інстаграм поверне хронологічну стрічку наступного року

Інстаграм поверне хронологічну стрічку наступного року

Інстаграм поверне хронологічну стрічку наступного року
Фото: Bryce Durbin / TechCrunch

Керівник Інстаграму Адам Моссері пообіцяв повернути хронологічне відображеня дописів у 2022 році. Про це він розказав під час виступу перед комісією Сенату США про можливу шкоду соціальної мережі, пише TechCrunch.

Під час слухань Моссері запитали, чи вважає він, що потрібно дати людям можливість користуватися програмою без "маніпулювання алгоритмами". Бізнесмен відповів, що компанія працює над поверненням хронологічної стрічки:

"Ми віримо в прозорість та підзвітність. Ось чому зараз ми працюємо над версією хронологічної стрічки, яку ми сподіваємося запустити наступного року", – сказав Моссері.

За його словами, соцмережа вже декілька років експериментує з функціями, які б надали користувачам більший контроль над своїм профілем. Зокрема восени компанія почала тестувати функцію "Вибране" — вона дозволяє вибирати улюблені акаунти, пости яких будуть показуватися першими у стрічці.

Що відомо

У 2016 році нстаграм розробив алгоритм, який, на противагу хронології, відбирає пости, які нейромережа вважає найцікавішими, і показує їх насамперед. Тоді багато користувачів висловили своє невдоволення цим нововведенням.

На початок