Wellboy: Пісня "Вишні" – це жуйка. Якщо її багато слухати – не набридне"

Wellboy: Пісня "Вишні" – це жуйка. Якщо її багато слухати – не набридне"

Wellboy: Пісня "Вишні" – це жуйка. Якщо її багато слухати – не набридне"
Яна Сочевічек, радіо "Промінь"

Співак Антон Вельбой, відомий як Wellboy, випустив нову пісні "Вишні", які за перший тиждень зібрала два мільйони переглядів і стала №1 серед пісень на вкладці українців "Популярне".

Як такий успіх змінив життя музиканта, чого від нього найбільше бажають дівчата та якої музики чекати від Антона у майбутньому - розмова на Радіо Промінь.

Що змінилося у твоєму житті після виходу синглу "Гуси"?

Нічого не змінилося. Як був босяком, так босяком залишився. Винайняв квартиру, мене почали запрошувати на телебачення і радіо. Я з радістю приходжу і розповідаю про своє життя. Більше нічого не змінилося, все спокійно, збираємо на Ютубі перегляди з "Гусей", а тепер і з "Вишень".

На що ти очікував, коли випустив "Гуси" і що ти отримав?

Очікував набагато менше від "Гусей", але вони полетіли, і так що ого-го. Я дуже здивувався тому, як вони залетіли людям. Всі слухають, вони в усіх чартах, понад десять мільйонів переглядів на Ютубі. Я навіть не міг мріяти про таку цифру.

Коли ти брав участь в "Х-факторі", в тебе з’явилася впізнаваність, але не з'явилося ані грошей, ані концертів. В порівнянні з "Х-фактором", що змінилося у твоєму житті?

Зараз в мене є корпоративи і навіть концерти. Був в Одесі на корпоративі. Уявляєте, п'ятнадцять років не був в Одесі, а тут приїхав і покупався в морі. В Маріуполі був. Ось у Львові в мене концерт буде. В Туреччину літав. Вперше літав на літаку, вперше був за кордоном.

А з ким був? З дівчиною?

З мамою літав. Хочу мамі віддати спочатку данину. Правильно?

Згодна. Але ж професія артиста така приваблива, дівчат побільшало?

Не знаю. Я не помічаю цього. Звісно, можна сказати, що їх мільйони, їх мільярди, і вони всі пишуть мені, і кличуть погуляти. Але в основному пишуть, щоби я репостив їх в Інстаграмі. От вони мене відмічають на відео, де танцюють під пісню "Гуси", а потім питають, чого я не зробив репост. І мені приходиться репостити всіх дівчат.

Wellboy: Пісня "Вишні" – це жуйка. Якщо її багато слухати - не набридне"

Розкажи про свою нову пісню "Вишні"?

Пісня "Вишні" – це продовженням "Гусей". Це "Гуси-2", тільки це наступний левел (рівень, - авт) по музлу. Це музична жуйка. Якщо ви будете багато її слухати, вона вам не набридне. Ви знаходитимете щось нове і нове. "Вишні" – пісня про любов і про "вишньовий" компот. Ми всі маємо пити "вишньовий" компот, того що він "полєзний" і хороший.

Твій продюсер Юрій Бардаш пожартував у Фейсбуці, що "бабки Бардаша" все вирулюють. Якщо ви ще не подивились кліп, то я поясню, що це такий гумор у Бардаша.

Я розкажу ще за цих "бабок" – у нас в кліпі знялися чотири бабусі. Я не знав, що вони будуть. Я взагалі не знав, що буде в кліпі. Приїхав на локацію на кіностудії імені Олександра Довженка і вже там побачив, що сидять чотири бабусі. Я спитав, хто вони, а мені відповіли, що це бабки Бардаша. І всьо, я поняв, що це бабки Бардаша, і бабки Бардаша рулять. Вони неймовірно танцювали в кліпі.

З ким ти створював пісню "Вишні"? Чи це лише твоя робота?

До цієї пісні руки доклали всі, хто тільки міг в команді. Там навіть рядочок є нашого таргетолога Льончика. А от з текстом мені допоміг Євген Тріплов. Я прийшов на студію і придумав фразу "Баночка вишневого компота і не смішно шо-та". І ми почали розвивати цю тему, і якось так вийшло, що Женька відразу мене підхопив, він мене відчуває. Женя написав текст, я його підкорегував. Женька Тріплов, до речі, геніальний, він був ще й режисером кліпу.

Wellboy – це група? Ти маєш живий склад чи ти включив фонограму і відіграв корпоратив?

Я включив собі мінус і відіграв корпоратив. Але Wellboy – це група людей, які щось роблять. Не група в плані музикальному, а група в плані творчому.

Контракт в тебе є. Контракт – це поєднання творчості й роботи. Що тобі легше дається – творити чи працювати на роботі? Чи не ображає тебе в цьому контексті слово "робота"?

Мені легше працювати на роботі ніж творити, якщо чесно. Я вже знаю, що мені робити, як виходити на концертах до людей. А щоби творити треба дуже багато енергії. Потрібно, щоби мене ніхто не чіпав, щоби я десь закривався, щоби все в мене було чотко, і вже тоді я можу творити. А так і працювати по кайфу: ходити на ефіри, на радіо, знайомитися із зірками. Я з багатьма зірками познайомився за цей період. Такі вони, канєшно, всі смішні. Але всім по баночці вишневого компоту.

Wellboy: Пісня "Вишні" – це жуйка. Якщо її багато слухати - не набридне"
Яна Сочевічек, Радіо Промінь

Ти дебютант, а ось тут вже раптом із зіркою співаєш. Яка в тебе історія із Тіною Кароль, як вас познайомили?

Ми познайомилися дуже просто – вона збирала свій альбом "Молода кров" і мені запропонували після пісні "Гуси" до неї залетіть на фіточок (заспівати разом, музичний жаргон від англійського feat/featuring). Я, звичайно, погодився. В мене була пісня "Черкай іскру". Тіні придумали другий куплет і все у нас відбулося. Я з нею бачився два рази, але на репетиції концерту на НСК "Олімпійський" до Дня Незалежності. І третій раз я бачив Тіну на фіналі конкурсу "Міс Україна".

Планується ще якась робота із Тіною Кароль?

Можливо, але я не знаю. А що? В нас є трек, він грає на радіо і мене це дуже радує.

На початок