У прокат вийшла пригодницька комедія DZIDZIO "Де гроші"

У прокат вийшла пригодницька комедія DZIDZIO "Де гроші"

У прокат вийшла пригодницька комедія DZIDZIO "Де гроші"
.

21 жовтня у кінотеатрах розпочалися покази пригодницької комедії-квеста "Де гроші", яку зняв співак Михайло Хома (DZIDZIO).

За сюжетом піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що гроші шукає не лише він, а всі, хто знаходиться в будинку.

Головну роль у фільмі виконав DZIDZIO. А також у комедії зіграли Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв, Ганна Буткевич, Сергій Ліба.

Коли почався знімальний процес DZIDZIO заявив, що фільм буде дубльований англійською мовою, щоби продати його за кордоном.

За словами продюсера фільму та директора DZIDZIOFILM Діани Юраш, в одному з павільйонів Студії Довженка побудували інтер’єрні декорації будинку на кілька кімнат, серед яких - кімната-квест із елементами, що обертаються та видозмінюють приміщення.

"Ми взяли один з найбільших павільйонів - це 1650 квадратних метрів. І є у нас геніальний художник-постановник ... Максим Німенко, який запропонував концепцію, і вони побудували квест-будинок інтер’єрно, де рухаються стіни, опускаються стелі і багато чого іншого. Це дуже красиво. Ми затратили багато часу і багато фінансів, але воно варте цього", - сказала Юраш.

Що відомо

  • Також Хома знімався в комедіях "DZIDZIO Контрабас" і "DZIDZIO перший раз".
  • Бюджет фільму – 27 мільйонів гривень. Держкіно надало 21 мільйон 600 гривень, і інвестиційні кошти – 5 мільйонів 400 тисяч.
  • 21 жовтня в український прокат вийшли також анімаційна чорна комедія "Сімейка Адамс 2", історична драма "Остання дуель", фільм жахів "Хелловін убиває".

На початок