В США пройшов конкурс двійників Ернеста Гемінґвея

В США пройшов конкурс двійників Ернеста Гемінґвея

В США пройшов конкурс двійників Ернеста Гемінґвея
.

Наприкінці липня на острові Кі-Вест у Флориді, де в 1930-і роки жив і працював Ернест Гемінґвей, пройшов фестиваль двійників письменника. Взяти участь в ньому приїхали 140 осіб. Торік шанувальникам автора не вдалося зібратися через пандемію, тому в цьому році подія пройшла дуже жваво. Про це повідомляє the Guardian.

Всі двійники Гемінґвея схожі на свого кумира статурою, носять його фірмову бороду, а заради фестивалю ще й одяглися однаково: в білі сорочки, штани та червоні берети.

Найкращим двійником визнали 63-річного Зака Тейлора, мешканця штату Джорджія. Він, як і Гемінґвей, захоплюється полюванням і риболовлею. До складу журі входять теж двійники письменника – переможці минулих років.

Конкурс, якому в цьому році виповнилося 40 років, проходить в улюбленому закладі Гемінґвея в Кі-Весті – "Sloppy Joe's".

Вперше конкурс двійників був проведений в 1981 році – його організував тодішній керівник ресторану Майкл Волтон як спосіб привабити туристів в Кі-Вест під час літнього міжсезоння. Тоді взяли участь 36 осіб, а суддею був брат Гемінґвея – Лестер.

Це не той конкурс, де перемагає той, хто найбільше схожий на письменника. "Якби Гем прийшов, то перші три роки не зміг би виграти. Ви повинні показати свою довговічність і те, що можете робити внески в стипендіальний фонд. Тоді люди дізнаються про вас і вашу особистість", – розповів переможець 2018 року "Папа" Майкл Гувер.

В США пройшов конкурс двійників Ернеста Ґемінгвея

Титул "Папа" отримують попередні переможці конкурсу, які утворюють братство біловолосих чоловіків. Разом вони збирають гроші на стипендію двійників Гемінґвея – переважно її видають студентам, які навчаються в коледжі Флорида-Кіс.

Ернест Гемінґвея – класик американської літератури, автор повісті "Старий і море", а також романів "І сходить сонце" ("Фієста"), "Прощавай, зброє!", "По кому подзвін", "Свято, яке завжди з тобою", збірки оповідань "Сніги Кіліманджаро" та інших творів. У 1961 році у віці 61 року наклав на себе руки у власному будинку в Кетчумі (штат Айдахо).

На початок