Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал оприлюднив програму — до неї увійшла 261 подія. Задля безпеки вся дитяча частина фестивалю винесена на двір Мистецького Арсеналу — там розбудовується ярмарок дитячої літератури та дитяча сцена.
Ювілейний Книжковий Арсенал стартує в середу, 23 червня і, за традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу "Найкращий книжковий дизайн". Фестиваль транслюватиме подію наживо, тому в режимі реального часу всі дізнаються про найкрасивішу книжку, яка представлятиме Україну на світовому конкурсі.
Продовжить відкриття презентація книжки "Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте" за участі авторки Дайви Ульбінайте, а також самої героїні — президентки Литви Далі Грибаускайте.
На завершення цього дня відбудеться подія Письменницької програми Сергія Жадана "Вголос. Про себе" — концерт українсько-німецької дружби "Співочі кажани" за участі, власне, куратора програми, а також його німецьких друзів Владіміра Камінера і Юрія Гуржи. Усі події програми "Вголос. Про себе" відбуватимуться щодня увечері на вуличній сцені Книжкового Арсеналу.
Фокус-тема фестивалю "оп т и м і с т и с к е п т и к и" та її куратор Ростислав Семків представляють 8 подій, зокрема і титульну лекцію Оксани Забужко "Оптимізм української історії".
Програма для дітей та підлітків — наймасштабніша на Книжковому Арсеналі. Кураторка Юлія Козловець дала їй назву "Досвід відсутності досвіду". До програми увійдуть 56 подій — перформансів, зустрічей з письменниками, майстер-класів та лекцій для дітей та батьків. Задля безпеки вся дитяча частина фестивалю винесена на двір Мистецького Арсеналу — там розбудовується ярмарок дитячої літератури та дитяча сцена.
Музична програма Люби Морозової "Сім стран для Дядька Михайла" представлена 4 концертами сучасної класичної музики.
Візуальна складова Книжкового Арсеналу складається з 14 виставкових проєктів, з них варто увиразнити "Шкільну цигейку" Влади Ралко й "Український колаж" Євгена Карася, Олександра Ляпіна та Олега Василенка.
Незмінною частиною Книжкового Арсеналу є Ветеранський намет — місце, де широко представлена література українських авторів, що боронили чи боронять Україну в російсько-українській війні.