На ВДНГ проводять обшуки СБУ та Нацполіція

На ВДНГ проводять обшуки СБУ та Нацполіція

На ВДНГ проводять обшуки СБУ та Нацполіція
ВДНГ

Офіс, павільйони та квартиру директора ВДНГ Євгена Мушкіна обшукує Нацполіція. Керівництво Експоцентру звинувачують у зловживанні службовим становищем.

Інформація про це вчора з'явилася на особистій сторінці Євгена Мушкіна. Обшук відбувався в присутності дружини та дітей керівника Експоцентру.

"Як тільки я прийшов працювати на ВДНГ, мені казали, що буде непросто. Більшість не вірили, що у мене та моєї команди вийде перетворити напівзруйнований комплекс у популярне місце відпочинку містян. Переконували, що реформувати державну інституцію - задача не з простих.

За весь час роботи на посаді генерального директора Національного комплекса "Експоцентр України" я вже звик до постійних судів за державну землю, боротьбу за виживання та виплату величезного налогового боргу, який був сформований ВДНГ перед державою багато років тому. Але чого я точно не міг чекати, що наші правоохоронні органи вирішать діяти у такій агресивній формі", - написав Євген на своїй сторінці.

За его словами, вся звітність ВДНГ публікується на сайті комплексу. Вони готові надавати документи та пояснення на будь-який запит податкових служб.

"На минулому тижні я був щиро щасливий, що ми нарешті закрили податковий борг перед ВДНГ перед державою, який накопичувався багато років. Але, вочевидь, мої спроби відстояти цілісність території та зробити ВДНГ прикладом успішного відродження та трансформації в Україні комусь не дають спокою".

В коментарі Суспільному в СБУ підтвердили проведення обшуків.

За словами речинка СБУ Артема Дехтяренка, вони проводяться за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК (Зловживання владою або службовим становищем). Наразі здійснюються заходи з документування можливих протиправних дій з боку посадових осіб Національного комплексу "Експоцентр Україна".

У ВДНГ вважають, що ці дії шкодять репутації комплексу та порушують права його керівництва.

"Велика територія, яку не розшматували бульдозери приватних осіб, забудовників, роками спокушає бажання наживи в товстосумів і тих чиновників, що звикли жити за принципом розділяй і володарюй.

Утім, ми віримо, що зможемо захистити Експоцентр та продовжити розвиток місця, що наразі є одним із небагатьох прикладів успішного відродження та трансформації державної інституції України".

На початок