Іграшка Містер Картопляна Голова стане гендерно-нейтральною

Іграшка Містер Картопляна Голова стане гендерно-нейтральною

Іграшка Містер Картопляна Голова стане гендерно-нейтральною
Associated Press

Американська іграшка Містер Картопляна Голова (Mr. Potato Head) стане гендерно-нейтральною. Внаслідок ребрендингу виробники приберуть з назви "містер".

Як пише BBC, американський виробник Hasbro заявив, що бренд класичної іграшки "переосмислюється для сучасного споживача". Так, усі нові партії іграшок, які існують на ринку вже майже 70 років, з осені будуть випускатися у новій коробці, на якій буде написано Potato Head вже без Mr.

"Hasbro намагається зробити так, щоб всі почувалися бажаними гостями у світі Potato Head, офіційно прибравши Mr. з назви та логотипу, щоб сприяти гендерній рівності та інтеграції", – заявили в компанії.

Водночас компанія заявила, що персонажі містера і місис Картопляна Голова все ще будуть доступні для покупки.

Містер Картопляна Голова був одним з головних героїв мультсеріалу "Історія іграшок", створеного Pixar і випущеного Walt Disney Pictures.

Деякі сприйняли ребрендинг як прогресивний крок, а інші критикували таке рішення як піар-хід.

"Зараз спостерігається рух у бік гендерної нейтральності", – сказала аналітик індустрії іграшок з NPD Group Фредеріке Тутті.

Вона сказала, що ребрендинг показує, що Hasbro піклується про людей, які "хочуть бути нейтральними в гендерному відношенні, які хочуть вибирати".

На початок