Вийшов перший трейлер мультфільму за мотивами драми-феєрії Лесі Українки

Вийшов перший трейлер мультфільму за мотивами драми-феєрії Лесі Українки

Вийшов перший трейлер мультфільму за мотивами драми-феєрії Лесі Українки
Mavka. UA

Українська студія Animagrad (FILM.UA Group)представила новий тизер-трейлер повнометражного анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня". Прем’єра відео приурочена до 150-річного ювілею всесвітньо відомої письменниці Лесі Українки, який країна відзначає у 2021 році.

Ролик довжиною в майже 2 хвилини з’явився на YouTube-каналі компанії.

Автори зазначають, що реліз мультфільму відбудеться у 2022 році.

"Мавка. Лісова пісня" – повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad, заснований на образах із драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня" та на міфах.

Автори зазначають, що у проєкті переплітаються безліч елементів традиційної та сучасної української культури: міфології, літератури, музики і танцю. На відео зображено уривок, де головна героїня Мавка приходить на допомогу наляканим зубрам.

"Ця сцена відображає екологічну місію мультфільму – привернути увагу до захисту тварин, що знаходяться на межі зникнення: зубра, чорного лелеки, євразійської рисі та бурого ведмедя, а також рослин і метеликів. Про цю важливу тему в тизері-трейлері нагадує і зворушливий епізод із риссю та рисеням", - зазначили на каналі.

Читайте також: Історія створення комп'ютерної гри "Лісова пісня". Чому українцям у США не вдалося її завершити

Партнером проєкту в цій місії став Всесвітній фонд природи WWF-Україна. Поряд із реальними тваринами у відео можна побачити й міфічних лісових створінь з давніх українських легенд. А ще вперше глядачі побачать коханого Мавки – талановитого музику Лукаша.

Для роботи над пластикою та рухами 3D-героїні Мавки було запрошено приму-балерину Національної опери, народну артистку України Катерину Кухар. До створення саундтреку тизера-трейлера залучили українських музикантів, серед яких – відомий фольклорний мультиінструменталіст Максим Бережнюк. Спільно з італійським композитором Даріо Веро була розроблена концепція об'єднання кінематографічної оркестрової музики та українських народних інструментів.

Тизер проєкту 2017 року.

На початок