Пол Маккартні випустить ліричний "автопортрет у 154 піснях"

Пол Маккартні випустить ліричний "автопортрет у 154 піснях"

Пол Маккартні випустить ліричний "автопортрет у 154 піснях"
Фото: Facebook

Восени 2021 року у Пола Маккартні вийде збірка спогадів під назвою "Слова", яка буде "настільки близькою до автобіографії, наскільки це можливо". Про це Аллен Лейн, видавець ексучасника The Beatles, розповів The Guardian, додавши, що збірка буде "автопортретом у 154 піснях".

"Слова" ("The Lyrics") вийдуть у двох томах 2 листопада загальним обсягом понад 900 сторінок у видавництві Penguin Random House під редакцією ірландського поета і Пулітцерівського лауреата Пола Малдуна (Paul Muldoon). В основу книги лягли його бесіди з Маккартні, темою яких були пісні, написані музикантом протягом всієї його кар'єри – у дитинстві (Маккартні почав складати музику і вірші в 14 років), в складі The Beatles, разом з групою Wings, для сольних альбомів тощо.

Пол Маккартні зізнається, що йому часто пропонували написати автобіографію, але кожного разу час видавався недодречним. "Єдине, на що я завжди був здатний, що вдома, що в дорозі – це складати чергову пісню [...] Ці пісні охоплюють усе моє життя".

За словами Малдуна, матеріал для книги збирався протягом п'яти років. Він регулярно зустрічався з музикантом для дво- або тригодинних бесід, під час яких вони дуже напружено обговорювали походження приблизно пів дюжини пісень. "Дивним чином цей процес був схожий на ті післяобідній сесії з Джоном Ленноном, які вони проводили за часів The Beatles. Ми були налаштовані не залишати кімнату, не поговоривши про щось цікаве", – ділиться подробицями ірландський поет.

Малдун зазначив, що робота над книгою переконала його в тому, "про що раніше ми тільки здогадувалися: що Пол Маккартні – одна з найважливіших літературних фігур, людина, яка зверталася до багатої традиції англомовної поезії та розвивала її".

Читайте також

Пол Маккартні випустив новий альбом, який записав на самоізоляції

40 років тому в Нью-Йорку вбили Джона Леннона. Розповідаємо, як це було

На початок