Співавтор "Ріка і Морті" продав цифрову колекцію своїх малюнків за $1,65 млн у криптовалюті

Співавтор "Ріка і Морті" продав цифрову колекцію своїх малюнків за $1,65 млн у криптовалюті

Співавтор "Ріка і Морті" продав цифрову колекцію своїх малюнків за $1,65 млн у криптовалюті
.

Співавтор анімаційного серіалу "Рік і Морті" Джастін Ройланд продав дебютну колекцію кріптоарта за 1300 ETH (близько $ 1,65 млн) на аукціоні Nifty Gateway. У колекцію під назвою "Найкраще, що я міг зробити" увійшло 16 картин у вигляді NFT-токенівАбревіатура NFT походить від англійського "non-fungible tokens", що можна перевести, як "невзаємозамінні токени". Їх особливість полягає в назві – кожна така монета унікальна. За допомогою NFT токенів розробники розв'язали проблему забезпечення прав власності цифрових об'єктів..

У кожному токені вбудована унікальна ідентифікаційна інформація. Більшість таких активів створено на блокчейн-платформі Ethereum, що гарантує конфіденційність їх власника. Кожна робота існує в єдиному екземплярі та прив'язана до токенаПростими словами, токен – це випущена кимось цифрова віртуальна одиниця, вартість якої обґрунтовується на розсуд його творця. А їх облік і дія заснована на технології блокчейн. .

Вартість деяких творів Ройланда склала $150 тис., $100 тис. і $92 тис. Найдорожчою стала картина під назвою "Смінтони", пародія на "Сімпсонів". Переможець аукціону віддав за NFT-картину $290 тис., зробивши її найдорожчим лотом в колекції. Частину здобутих коштів Ройланд направить на допомогу безхатькам в Лос-Анджелесі.

Платформа Nifty Gateway запущена в березні 2020 року засновниками біткоїн-біржі Gemini Тайлером і Камероном Вінклвосами. Вона займається продажем предметів цифрового мистецтва. Першими лотами, представленими на майданчику, стали колекція художника Майкла Кагана, роботи фотографа Лайла Оверко і зображення бійця ММА Кріса Кіборга.

Читайте також

Вчені навчили свиней грати в комп'ютерні ігри

YouTube-канал дівчинки з села про природу став популярним завдяки оголошенню на стовпі

"Їжте багатіїв". У TikTok новий тренд – відписуватися від знаменитостей

На початок