Представниця президента в АРК наголосила на важливості підсилення міжнародного просування теми Криму

Представниця президента в АРК наголосила на важливості підсилення міжнародного просування теми Криму

Зустріч представниці президента в АРК із командою адвокаційної організації Razom Advocacy
Зустріч представниці президента в АРК із командою адвокаційної організації Razom Advocacy. Представництво президента України в АР Крим

20 червня постійна представниця президента в АР Крим Таміла Ташева та керівниця служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марія Томак зустрілися із командою адвокаційної організації Razom AdvocacyRazom Advocacy є філією Razom for Ukraine, яка займається просуванням політики перемоги України та сприянням участі громади в США та Україні та обговорили посилення співпраці щодо адвокації теми Криму.

Про це повідомила пресслужба Представництва президента в АРК.

У повідомленні вказано, що Таміла Ташева та Марія Томак зустрілися зі співзасновницею та віцепрезиденткою з питань адвокації Марією Сорокою, партнеркою з адвокації Лорен Гійом і програмними асистентками Кірою Черненко та Дариною Лесняк.

На зустрічі питання можливої співпраці та підсилення міжнародного просування теми Криму та інших окупованих територій, особливо у Сполучених Штатах Америки.

Таміла Ташева, представляючи Україну, підкреслила активність Представництва в адвокаційній діяльності на міжнародних форумах, включаючи заходи Офісу Кримської платформи та співпрацю з громадськими організаціями. Українська сторона наголосила на необхідно інтенсифікувати ці зусилля і продовжувати протидіяти російським імперським наративам, що активно просуваються Росією в інших країнах.

У повідомленні вказано, що на зустрічі команда Представництва обговорила потенційні інструменти для посилення співпраці в освітній сфері. Особливу увагу приділили досвіду та ідеям Razom Advocacy з адвокаційних кампаній за кордоном. Представники Razom поділилися своїми досягненнями та підтримкою ініціатив, зокрема активною участю у заходах до 80-річчя депортації кримських татар.

"Команди Представництва та Razom Advocacy обговорили подальшу підтримку зв’язків та посилення співпраці щодо адвокації теми Криму", — йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок