Дрони Magura V5 завдали збитків ЧФ РФ на 500 млн доларів — Юсов

Дрони Magura V5 завдали збитків ЧФ РФ на 500 млн доларів — Юсов

За допомогою багатоцільових надводних безпілотних дронів Magura V5 вдалося завдати збитків флоту РФ на 500 мільйонів доларів.

Про це 10 травня в етері національного телемарафону "Єдині новини" повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

За його словами, українським виробникам дронів вдалося зробити унікальний засіб ураження не лише ворожого флоту, а й озброєння та особового складу ЗС РФ, які на момент влучання присутні на кораблях.

"Це поєднання, яке постійно удосконалюється і дає все нові і нові результати. Справді, сьогодні морський дрон Magura в руках операторів ГУР МО – це грізна зброя і, напевно, найбільш ефективний винищувач чорноморського флоту агресора за період повномасштабного вторгнення. Уже станом на зараз на понад 500 мільйонів доларів чорноморський флот агресора зазнав збитків внаслідок ефективних дій спецпризначенців Головного управління розвідки з використанням дронів Magura", - наголосив представник ГУР.

Юсов додав, що фахівці постійно працюють над вдосконаленням морського дрона Magura V5, а після кожної вдалої операції відбувається ретельний аналіз дій ЗС РФ.

"Бо ворог також не стоїть на місці, а намагається знаходити засоби і інструменти протидії і використовувати нову тактику для того, щоби захищати свої судна. Тим не менше, усе це аналізується і робляться відповідні висновки. Вдосконалюється як сам засіб ураження Magura, і що стосується оснащення та бойової частини та інших моментів, які стають кожного разу новими сюрпризами для ворога", - наголосив Юсов.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок