В окупованому Криму немає ознак формування наступальних угруповань або різких змін у кількості сил ЗС РФ — Плетенчук

В окупованому Криму немає ознак формування наступальних угруповань або різких змін у кількості сил ЗС РФ — Плетенчук

В окупованому Криму не зафіксовано жодних ознак формування наступальних угруповань чи раптових змін у стані, розташуванні або чисельності Збройних сил Російської Федерації.

Про це в етері національного телемарафону "Єдині новини" повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук.

Відповідаючи на питання щодо перекидання танків і бронетехніки до окупованого Криму кілька тижнів тому та можливої готовності ЗС РФ до руху українських сил углиб окупованого півострова, Плетенчук зазначив, що ще рано робити висновки щодо можливого посилення цього напрямку діяльності російських сил.

"Слід розуміти, що, по-перше, у них можуть відбуватися ротаційні заходи. І кожен підрозділ, відповідно, прибуває і відбуває зі своєю технікою. Наразі ознак формування наступальних угруповань або різких змін у стані, положень і кількості сил нашого ворога не спостерігається. Так, рух є постійно. Але робити висновки щодо того, що вони якось посилюють саме цей напрямок поки що напевно зарано", — заявив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня.

Він також наголосив, що росіяни насамперед використовують окуповані території для того, щоб обстрілювати неокуповану частину України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок