Вивезення українського зерна через Крим: СБУ повідомила про підозру капітану російського судна Єжову

Вивезення українського зерна через Крим: СБУ повідомила про підозру капітану російського судна Єжову

Російське морське судно "ЗАІД"
Російське морське судно "ЗАІД". Фото: FleetMon

Служба безпеки України повідомила про підозру у повторному порушенні порядку в’їздуч. 2 ст. 332-1 КК України на ТОТ та виїзду з неї капітану російського морського судна ZAID Михайлу Єжову, який вивозив до Сирії награбоване в тимчасово окупованих територіях зерно через Крим. Йому загрожує до 5 років ув'язнення.

Про це повідомляє СБУ у Facebook.

За інформацією слідства, у січні-лютому 2024 року Єжов здійснив два незаконні заходи до закритих портів окупованого Севастополя, де завантажив вкрадену українську пшеницю та вирушав у напрямку Сирійського морського порту.

"Зловмисник усвідомлював протиправність своїх дій та намагався приховати сліди злочину. Для цього фальсифікував зернові накладні та вносив туди некоректні дані", — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що Єжов періодично вимикав трекер та вносив фейкові відомості про маршрути та стоянки судна, аби уникнути відповідальності за порушення держкордону України.

"Оскільки зловмисник перебуває на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави", — зазначили в СБУ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок