Опубліковані супутникові знімки Planet Labs з наслідками ударів по аеродрому окупантів в Джанкої — Схеми

Опубліковані супутникові знімки Planet Labs з наслідками ударів по аеродрому окупантів в Джанкої — Схеми

Вибухи та пожежа в окупованому Джанкої, 17 квітня 2024 року
Вибухи та пожежа в окупованому Джанкої, 17 квітня 2024 року. Фото: Telegram/Крымский ветер

Перші супутникові знімки від Planet Labs за 19 квітня, на яких можна побачити наслідки ударів по аеродрому окупантів в Джанкої, з'явилися у розпорядженні журналістів "Схем".

Про це було повідомлено на сторінці проєкту в Facebook.

Нагадаємо, аеродром в Джанкої був успішно атакований вночі 17 квітня.

На представлених журналістами супутникових фото помітні пошкодження біля складу боєкомплектів та систем протиповітряної оборони окупантів.

"На знімках ми бачимо точкові удари по засобам ППО, що вивело їх з ладу, та ураження складу БК ворога. Слід зауважити, що після нанесення ударів, більшість авіації була передислокована", – розповів у коментарі "Схемам" авіаексперт Анатолій Храпчинський.

За його словами, ракетним ударом було уражено системи, що задіяні в роботі російської радіолокаційної станції та протиповітряної оборони ЗС РФ.

Що відомо про вибухи в окупованому Джанкої вночі 17 квітня

Вночі 17 квітня кримські Telegram-канали поширили інформацію про вибухи в районі військового аеродрому росіян у Джанкої. Місцевий житель в коментарі Суспільне Крим підтвердив, що чув серію вибухів. Пізніше окупаційна влада перекрила автомобільний рух в тому районі.

"Джанкой" — аеродром в окупованому Криму, де дислокується 39-й гелікоптерний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування ВПС РФ та ППО Південного військового округу РФ, три авіаційні ескадрильї. На аеродромі можуть базуватися військові гелікоптери Мі-8, Мі-35М, Мі-28, Ка-52, а також гелікоптери державної прикордонної служби ФСБ РФ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок