Парламентський саміт Кримської платформи-2024 пройде в Латвії — Стефанчук

Парламентський саміт Кримської платформи-2024 пройде в Латвії — Стефанчук

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук. Фото: YouTube/Кабмін

Парламентський саміт Кримської платформи у 2024 році відбудеться у Латвії. Торік він відбувся у Празі (Чехія) та зібрав 70 парламентів та парламентських організацій країн світу.

Про це повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час форуму "Україна. Рік 2024".

"Цього року ми будемо проводити цей саміт у Латвії", — сказав Стефанчук.

Також він зауважив, що останні два роки парламенти країн світу дуже активно підтримували ідею проведення Кримської платформи.

Що відомо про Парламентський саміт Кримської платформи

Кримська платформа — ініційований Україною міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини, сприяння деокупації півострова, зміцнення європейської та глобальної безпеки.

Основна мета Парламентського саміту Кримської платформи — це підтвердити міжнародну підтримку України та привернути увагу світу до ситуації в окупованому Росією Криму.

На першому парламентському саміті міжнародної Кримської платформи, що відбувся 25 жовтня 2022 року у хорватському Загребі, делегації з близько 50 країн та інституцій, 400 політиків з усього світу ухвалили спільну декларацію, де засуджують серйозні та систематичні порушення прав людини і зловживання, що скоює російська окупаційна влада у Криму.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок