10 років окупації: стартував флешмоб на підтримку борців за звільнення Криму

10 років окупації: стартував флешмоб на підтримку борців за звільнення Криму

флешмоб
Стартував флешмоб на підтримку борців за звільнення Криму. Фото: Суспільне

У Facebook стартував флешмоб із хештегом #10роківокупації в підтримку тих, хто бореться за звільнення Криму, і в пам’ять про тих, хто загинув від окупаційного режиму. Користувачі діляться власними спогадами, пов’язаними з півостровом. У кожного з них вони різні: про втрату дому, боротьбу за права, безпеку рідних чи теплий спогад з відпочинку.

Ініціювала флешмоб команда Суспільне Крим. Перший пост з’явився на сторінці виконавчого продюсера Суспільне Крим, автора ідеї та продюсера проєкту "Крим: 10 років окупації" Руслана Халапова.

"Найтепліший краєвид в моїй пам'яті. Сподіваюсь побачити його знову. Це — вид на Судак з підйому на гору Манджил-Кая, неподалік від мого дому. Я піднімався на цю гору сотні разів, різними маршрутами, до своїх улюблених місць; взявши просто трохи харчів, води та вдягнувши навушники з улюбленою музикою. Судацька природа, гори, море, стрекотіння цикад, запах розпечених сонцем полину та ялівцю, солоний вітер — це частина тих спогадів, що я несу з собою завжди, всі ці роки, поки я перебуваю поза Кримом. Це те, що надає мені силу, коли опускаються руки", — написав Руслан Халапов.

"Я не одразу зрозуміла, що рідне місто Алушта побачу не скоро, що вся моя велика сімʼя відмовилась від мене з мамою через політичні погляди, що залишилась тільки я, мама та купа незнайомого навколо. Коли це усвідомила, плакала дуже довго, мені хотілось розчинитись, загубитись, заснути та прокинутися від поганого сну. Але це був не сон. А наша сувора реальність. З часом звикла, зустріла чудових людей, які допомогли мені відчувати себе як вдома. Проте все одно я сумую, сумую навіть через #10роківокупації", — написала користувачка мережі Катерина Любімова.

Діліться своїми спогадами про Крим у постах в соцмережах, публікуйте у фото — із хештегом #10роківокупації. Переходьте за ним і читайте історії про Крим, запрошуйте до участі у флешмобі своїх друзів.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок