Прокуратура АРК оголосила підозру гендиректору російської авіакомпанії

Прокуратура АРК оголосила підозру гендиректору російської авіакомпанії

Гендиректор російської авіакомпанії "Північсталь"
Підозрюваний гендиректор російської авіакомпанії "Північсталь". Фото: Прокуратура АРК

Прокуратура автономії повідомила про підозру гендиректору російського авіапідприємства "Північсталь", який причетний до незаконного переправлення осіб через державний кордон Українич. 3 ст. 332 КК України.Йому загрожує від семи до дев’яти років позбавлення волі.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим та м. Севастополя.

Слідство встановило, що громадянин РФ, обіймаючи посаду генерального директора "Авіапідприємства "Північсталь", з 2018 року і дотепер організовує незаконні регулярні пасажирські авіаперевезення до та із закритого міжнародного аеропорту "Сімферополь".

"Зокрема, підозрюваний забезпечив виконання рейсів з Череповців, Петрозаводську, Ухти та решти "російської глибинки". Під його керівництвом, починаючи з 2018 року і дотепер, було здійснено близько тисячі незаконних рейсів до та з аеропорту "Сімферополь", що знаходиться на окупованому півострові", — йдеться у повідомленні прокуратури.

Крім того, правоохоронці наголошують, що під час планування пасажирських перевезень компанія підтримувала зв’язок із Росавіацією для подальшого погодження та затвердження незаконних польотів суден "Північсталі".

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок