ЦВК скасувала реєстрацію чернівецьких депутатів від двох партій

ЦВК скасувала реєстрацію чернівецьких депутатів від двох партій

ЦВК скасувала реєстрацію чернівецьких депутатів від двох партій
. Суспільне Буковина

ЦВК скасувала постанову Чернівецької міської виборчої комісії про реєстрацію депутатів від партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто".

Рішення прийняли на засіданні комісії.

За словами члена ЦВК Володимира Перепелюка, за реєстрацію кандидатів від двох партій проголосувала недостатня кількість членів міської виборчої комісії, відтак постанова є неправомірною.

Раніше голова обласної виборчої комісії Микола Каспрук у коментарі Суспільному сказав, що реєстрацію депутатів підтримали лише 8 членів комісії з 11 присутніх. За його словами, проголосувати мали 10 людей.

Що відомо

  • До Чернівецької міськради пройшли сім партій, які подолали п'ятивідсотковий бар'єр. Міським головою Чернівців обрали підприємця Романа Клічука.
  • 18 грудня відбулася перша сесія Чернівецької міської ради. У сесійній залі були присутні лише 26 з 42 депутатів. Частина новообраних депутатів заявила, що їх не запросили на першу сесію.
  • Кандидатка від партії "Команда Михайлішина" Аліна Олевич позивалась до виборчої комісії. Вона оскаржувала проведення першої сесії нового складу.
  • Проведення першої сесії у новому складі визнали законним.
На початок