У Чернівцях обмежать рух транспорту на вулиці Руській: як буде їздити громадський транспорт

У Чернівцях обмежать рух транспорту на вулиці Руській: як буде їздити громадський транспорт

Важливо

У Чернівцях з 26 червня до 7 липня повністю обмежать рух транспорту на ділянці вулиці Руської через ремонт. Через це маршрут тролейбусів №4 змінять, а замість тролейбусів №2 курсуватимуть автобуси.

Про це повідомили на сторінці Чернівецького тролейбусного управління у Facebook.

Рух транспорту обмежать на ділянці від вулиці Зеленої до Січових Стрільців.

Замість тролейбусів на маршруті №2 будуть курсувати шість автобусів. Схема об’їзду в обох напрямках руху буде через вулицю Кишинівську. Автобуси курсуватимуть по маршруту до зупинки Кишинівська, по вулиці Січових Стрільців, Кишинівській, Зеленій та далі за маршрутом.

Тролейбуси маршруту №4 курсуватимуть за зміненим маршрутом: “Поліклініка профоглядів “Гравітон" — Музей народної архітектури та побуту”.

Що відомо про ремонт

З 27 березня розпочали капітальний ремонт вулиці Руської на ділянці від вулиці Зеленої до Січових Стрільців. За умовами договору роботи мають завершити до грудня.

Згідно з тендером, роботи виконує компанія "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР". Це єдина компанія, яка подала тендерну пропозицію. Вартість робіт становить майже 34,9 мільйона гривень.

Чому ремонтують цю ділянку вулиці

За інформацією департаменту, на ділянці потрібно замінити мережі, бо деяким з них понад сто років. Опісля відновлять дорожнє покриття, щоб там міг їздити новий транспорт.

"Місто активно закуповує новий громадський транспорт, який не витримає тривалої експлуатації по розбитій вулиці. Нелогічно інвестувати в новий транспорт, а потім витрачати кошти на його постійний ремонт", — написав у Facebook заступник міського голови Василь Зазуляк.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected].

На початок