У Чернівцях запрацює академія батьківства: чого навчатимуть та як долучитись

У Чернівцях запрацює академія батьківства: чого навчатимуть та як долучитись

У Чернівецькому обласному перинатальному центрі батьків безкоштовно навчатимуть догляду за дитиною. Там відкрили академію батьківства, де працюватиме 13 фахівців.

Про це у коментарі Суспільному розповіла в.о. гендиректора перинатального центру Любов Годнюк.

У школі батьківства подружжя навчатимуть догляду за дитиною та пояснюватимуть, як краще переносити вагітність. Тренерами будуть 13 лікарів, кожен з яких спеціалізується на окремій галузі.

"Розповімо все, що може зацікавити будь-яку вагітну жінку: як проходити консультації, коли треба приїжджати в пологовий будинок, як проходять пологи, як знеболюються пологи, які УЗД-дослідження проводяться під час усієї вагітності. Лікарі-неонотологи будуть розповідати про все, що пов'язано з малечею, починаючи від грудного вигодовування, закінчуючи аптечкою новонародженого", — розповідає гінекологиня Наталія Тумак.

В академії також будуть окремо навчати чоловіків. Вони зможуть дізнатись, як підтримати дружину під час та після вагітності, та інформацію про партнерські пологи.

Володимир прийшов на відкриття зі своєю дружиною. Вони планують відвідувати лекції у школі батьківства.

"Оскільки перша вагітність, немає розуміння, куди йти. Цікаво в будь-якому випадку для батьків, що робити з дитиною, бо це не дуже зрозуміло. Я не очікую чогось конкретно навчитися, а розуміти, як діяти в різних ситуаціях", — розповідає Володимир.

Романа також прийшла на відкриття. Розповідає, що хоче зареєструватися в школі, адже це її перша вагітність.

"Думаю, що буде корисно. Особливо, коли буде час народжувати. Оскільки у мене це перша дитина, зрозуміло, що багато чого для нас невідомого, тому особливо цікаво послухати це від фахівців. А тим паче на сучасний лад, тому що від наших бабусь, мам ми чуємо як все було 30-50 років тому", — каже Романа.

До школи можна зареєструватися у Чернівецькому обласному перинатальному центрі. Для цього потрібно буде заповнити форму. Лекції у школі розпочнуться 7 червня.

Автори: Олександра Сакальська, Євгенія Казанцева, Ярослав Івженко.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок