Від початку сезону велопатруль зафіксував у Чернівцях більше тисячі порушень: що виявили

Від початку сезону велопатруль зафіксував у Чернівцях більше тисячі порушень: що виявили

Як поліцейські велопатруля інспектують місто
Велопатруль на вулицях Чернівців. Суспільне Чернівці

У Чернівцях за два місяці роботи поліцейські велопатруля виявили понад 1300 порушень. Найбільше постанов виписали за порушення громадської безпеки та правил дорожнього руху.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі управління патрульної поліції області.

Що порушують найчастіше

Найбільше люди порушують правила зупинки і стоянки, не користуються пасками безпеки або мотошоломами, курять чи розпивають алкоголь у заборонених місцях. Також водії спілкуються по телефону під час руху транспорту чи порушують правила перевезення дітей. Патрульні винесли 1317 постанов та склали 6 протоколів.

Яка відповідальність

Розмір штрафу залежать від порушення. За неправильне паркування людина може сплатити 340 гривень, за суттєву перешкоду, наприклад, перекриття руху — 680 грн, а за паркування на місці, яке призначене для людей з інвалідністю, — від 1020 грн до 1700 грн.

Як інспектори патрулюють місто

Упродовж дня кожен екіпаж отримує від трьох до п’яти викликів. Якщо погода тепла і сонячна, то їх може бути у декілька разів більше. Кожен велопатрульний за день проїжджає орієнтовно 30-40 кілометрів.

Цьогоріч підготовку та тренування пройшли дванадцять патрульних. Переважно вони проводять профілактичні бесіди з людьми. Інспектори на велосипедах слідкують за громадським порядком у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку. Зокрема, патрулюють у парках, скверах, у центральній частині міста та інших місцях, куди важко швидко дістатися на автомобілі. На вулиці Кобилянської патрулюють пішки.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок