Лікуватимуть мінеральними водами: у діагностичному центрі в Чернівцях відкрили бальнеологічне відділення

Лікуватимуть мінеральними водами: у діагностичному центрі в Чернівцях відкрили бальнеологічне відділення

бальнеологічне відділення чернівці
Так обладаний один з кабінетів відділення. Суспільне Чернівці

У Чернівецькому діагностично-реабілітаційному центрі відкрили бальнеологічне відділення. Це вартувало майже 5,5 мільйонів гривень – більшість грошей надали з обласного бюджету. У відділенні лікуватимуть мінеральними водами.

Про це у коментарі Суспільному розповів керівник діагностичного центру Борис Гушилик.

За його словами, ідея створити бальнеологічне відділення виникла два роки тому, бо в області мало можливостей для санаторно-курортного та реабілітаційного лікування. Втім через початок повномасштабного вторгнення вирішили надавати також послуги з реабілітації для військових.

Відділення облаштували за майже 5,5 мільйонів гривень, а більшість грошей надали з обласного бюджету. Для цього актовий зал переобладнали для бальнеотерапії, а кабінет керівництва для послуг фізичної реабілітації. Загалом площа відділення – орієнтовно 200 квадратних метрів.

у діагностичному центрі в Чернівцях відкрили бальнеологічне відділення
Один з кабінетів бальнеологічного відділення. Суспільне Чернівці

"Надаватимемо бальнеологічні послуги, ударно-хвильову терапію та всі види фізіотерапевтичного лікування. Стартуємо з простої води, бо ще вчимося надавати такі послуги. Десь за місяць братимемо воду з Брусницького родовища та Герцаївських джерел – у тій воді є багато йоду, що корисно для населення, бо ми є в ендемічній зоні", – каже Гушилик.

За словами керівника центру, також впродовж місяця планують відкрити бювет з мінеральними водами. Його облаштують за гроші спонсорів.

діагностичний центр чернівці
Кабінет для фізичної реабілітації. Суспільне Чернівці

Як отримати послугу

Для роботи відділення заклад уклав договір з НСЗУ. Так для пацієнтів, які отримали направлення від сімейного лікаря чи вузькопрофільного спеціаліста, послуги будуть безплатні. У центрі є команда з різних фахівців, які розроблять для пацієнта індивідуальний план реабілітації.

Відділення працює з 9:00 до 16:00 на вулиці Небесної сотні, 5.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок