У Чернівцях кандидат у мери заявляє, що його не впустили на дебати з опонентом. Він їх не проплатив

У Чернівцях кандидат у мери заявляє, що його не впустили на дебати з опонентом. Він їх не проплатив

У Чернівцях кандидат у мери заявляє, що його не впустили на дебати з опонентом. Він їх не проплатив
. Facebook/Олексій Каспрук

Кандидат у мери Чернівців Олексій Каспрук заявляє, що його не впустили на етер дебатів, на які запросив опонент Роман Клічук. Директор телеканалу каже, що Каспрук не проплатив час етеру. Водночас у штабі Клічука повідомили, що сигнал телеканалу в цей час глушили на Т2.

Кандидат у мери від "Єдиної Альтернативи" Роман Клічук заявив, що його конкуренти Олексій Каспрук та Віталій Михайлішин проігнорували дебати, на які він їх запросив. "На дебати мене кликали всі. Хтось на завтра, хтось на вчора… Та коли до них дійшло – жоден з двох основних опонентів не з’явився", – написав Клічук у Facebook.

Водночас його політичний консультант Руслан Рохов заявив, що перші 16 хвилин етеру не транслювались на Т2, бо "канал відімкнули від вишки".

Натомість кандидат від "Пропозиції" Олексій Каспрук на своїй сторінці у Facebook оприлюднив допис, в якому стверджує, що "двоє молодиків" не впустили його на етер з Клічуком.

За словами Рохова, охоронці не пов'язані з "Єдиною Альтернативою".

Директор телеканалу "Чернівці" Геннадій Сергєєв у коментарі Суспільному сказав, що дебати не могли відбутись, адже станом на 17:00 23 жовтня за ефірний час о 19:00 заплатив лише один кандидат — Роман Клічук. Водночас Каспруку призначили інший час, який він проплатив пізніше.

За словами Олексія Каспрука, вранці 23 жовтня директор телеканалу повідомив, що дебатів не буде через те, що партії не проплатили участь своїх кандидатів. Як каже Каспрук, ініціював дебати Клічук, але "Єдина Альтернатива" не зверталась до нього з пропозицією заплатити за час етеру. Водночас партія у соцмережах вдень робила заклики подебатувати з їхнім кандидатом, тому вирішив прийти.

Що відомо

  • 10 жовтня Клічук відмовився від участі у прямому етері програми "Виборчий округ" на телеканалі "Суспільне Буковина". У відеозверненні він заявив, що йому не підходить формат, натомість запропонував провести дебати, які, за його словами, має модерувати "незаангажований ведучий із хорошою репутацією" з центральних каналів. Про це він повідомив у листі Суспільному, а також на своїй сторінці у Facebook.
  • Пізніше у коментарі Суспільному Клічук сказав, що мав на увазі, що модерувати дебати має журналіст з медіа, яке не належить комусь з політичних конкурентів. Водночас на "Виборчий округ" не прийшов саме через формат.
  • Роман Клічук запросив Олексія Каспрука та Віталія Михайлішина на дебати на телеканалі "Чернівці".

На початок