Автобусний маршрут №10 у Чернівцях продовжили на одну зупинку: навіщо та що змінилося

Автобусний маршрут №10 у Чернівцях продовжили на одну зупинку: навіщо та що змінилося

маршрутка чернівці
Автобус у Чернівцях. Фото: Марія Пайлик/Суспільне Чернівці

З понеділка автобуси на маршруті №10 у Чернівцях у будні матимуть кінцеву зупинку на вулиці Лукіяновича. Маршрут продовжили за зверненнями пасажирів. За таким маршрутом автобуси їздитимуть впродовж двох місяців тестового режиму.

Про це повідомили на Facebook-сторінці міського департаменту транспорту.

Автобуси на маршруті №10 їздять від вулиці Шкільна до Александрі. З понеділка, 29 квітня, вони їздитимуть до вулиці Лукіяновича за наступним розкладом:

  • із зупинки АЗС "Amic Energy" о 07.40 та 08.10;
  • із зупинки на вулиці Шкільній о 17.00.

Так автобуси їздитимуть два місяці, поки триває тестовий режим. Так планують визначити доцільність зміни маршруту.

Що про це каже перевізниця

Маршрут №10 обслуговує перевізниця Павліна Храпчинська. У коментарі Суспільному вона розповіла, що погодилася продовжити рух автобусів до зупинки на Лукіяновича, втім через малу кількість пасажирів не вважає, що це доцільно.

"Там рано їде автобус №25 з Магали, який завантажений: він бере людей із села, й не має місць для пасажирів з міста. Водії будуть щодня знімати відео, скільки пасажирів їдуть. До Калинки є люди, а до вулиці Александрі за всю зміну їде до 11 пасажирів, а та зупинка ще далі", – каже Храпчинська.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок