Що задекларували очільники найбільших чернівецьких університетів за 2023 рік

Що задекларували очільники найбільших чернівецьких університетів за 2023 рік

Ректор БДМУ Ігор Геруш, Директо ЧТЕІ ДТЕУ Анатолій Вдовічен, Ректор ЧНУ Роман Петришин
Ігор Геруш, Анатолій Вдовічен, Роман Петришин. Суспільне Чернівці

Ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Роман Петришин, ректор Буковинського державного медичного університету Ігор Геруш та директор ЧТЕІ ДТЕУ Анатолій Вдовічен подали свої декларації за 2023 рік. Суспільне Чернівці розповідає, що вони задекларували.

Ректор ЧНУ — Роман Петришин

Що задекларували очільники найбільших чернівецьких університетів за 2023 рік
Роман Петришин. facebook / Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Роман Петришин очолює Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, де торік заробив понад 550 тисяч гривень та отримав 6 тисяч гривень виплат від профспілок. Крім цього, йому виплатили майже 230 тисяч гривень пенсії. Ще майже 376 тисяч гривень Петришин зберігає на рахунках в банку. Також готівкою має 10 тисяч доларів, 40 тисяч гривень та 2 тисячі євро.

Петришин задекларував автомобіль ВАЗ 1987 року випуску. Крім цього, володіє будинком на понад 307 квадратних метрів та земельною ділянкою у Годилові, а також ще однією ділянкою у селі Котиківка, що в Івано-Франківській області. У Чернівцях володіє двома гаражами.

Петришин обіймає посаду ректора ЧНУ з 2019 року. У червні в нього завершується контракт. Через це в закладі оголосили вибори.

Згідно з законом України "Про вищу освіту", Петришин може вдруге подаватися на посаду ректора. На питання Суспільного про те, чи планує це робити, Петришин відповів, що "для себе вже ухвалив певне рішення й озвучив його на засіданні ректорату". Вибори ректора Чернівецького національного університету відбудуться 15 травня.

Ректор БДМУ — Ігор Геруш

Ігор Геруш декларація ректор БДМУ
Ігор Геруш. facebook / Чернівецька обласна рада

Ігоря Геруша офіційно призначили на посаду ректора Буковинського державного медуніверситету у червні 2023 року. Загалом він працює БДМУ 28 років, з 2011 року обіймав посаду проректора з науково-педагогічної роботи університету.

За минулий рік Геруш задекларував 750 тисяч гривень зарплати за основним місцем роботи в БДМУ та ще 56 тисяч гривень — за сумісництвом.

Ще 173 тисячі гривень Геруш вказав як гонорари та інші виплати й 18 тисяч гривень процентів у Приватбанку.

У банку Геруш зберігає майже 453 тисячі гривень та понад 6 тисяч доларів. Готівкою ректор БДМУ зберігає майже 37 тисяч доларів та майже 28 тисяч євро.

Геруш має легковик Skoda Octavia 2008 року випуску. Також квартири у Коломиї та Чернівцях. Геруш має об'єкт незавершеного будівництвареконструкція квартири з влаштуванням мансардних приміщень.

Серед нематеріальних активів Геруша — авторське право на програма "Електронний журнал академічної успішності". Це авторське право у спільній сумісній власності.

Директор ЧТЕІ ДТЕУ — Анатолій Вдовічен

Що задекларували очільники найбільших чернівецьких університетів за 2023 рік
Анатолій Вдовічен. Чернівецький торговельно-економічний інститут ДТЕУ

Анатолій Вдовічен обіймає посаду директора Чернівецького торговельно-економічного інституту з вересня 2020 року. Це інститут від Державного університету, що у Києві. На посаді директора Вдовічен торік заробив майже 376 тисяч гривень та ще майже 120 тисяч гривень, працюючи за сумісництвом. Понад 1 500 гривень отримав як благодійну допомогу.

Вдовічен задекларував 31 тисячу доларів та 100 тисяч гривень готівкою. Ще майже 16 тисяч гривень зберігає на банківських рахунках.

Також має автомобіль MITSUBISHI OUTLANDER 2007 року випуску та ще двома автомобілями володіє спільно з дружиною: GEELY та MITSUBISHI OUTLANDER 2014 року випуску.

Разом із дружиною також володіють будинком у Чернівцях на майже 140 квадратних метрів, який купили торік у липні, та земельною ділянкою. У місті також має частки власності на земельну ділянку площею 768 квадратних метрів, будинок, а також частку на квартиру у Глибоці та землю у Ленківцях. Має три земельні ділянки у селі Лукавці.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок