Чернівецька ОВА закупить 250 дронів для ЗСУ – зробить це напряму у підрядника

Чернівецька ОВА закупить 250 дронів для ЗСУ – зробить це напряму у підрядника

Доповнено
дрони для зсу
Дрони, які Чернівецька ОВА закупила для бригади тероборони. telegram/Руслан Запаранюк

Чернівецька обласна адміністрація закупить 250 fpv-дронів для ЗСУ. Зробить це за прямою угодою з підрядником, бо у попередній торгах не взяв участь жоден учасник. Вартість дронів становить майже 4 мільйони гривень.

Про це йдеться у тендері на платформі Prozorro.

Договір на купівлю дронів уклали з чернівецьким підприємством "Промсервіс". При очікуваній вартості у розмірі 4 250 000 гривень, фірма запропонувала поставити дрони за 3 987 500 гривень. Один дрон вартує майже 16 тисяч гривень.

За умовами договору фірма має поставити дрони до кінця року.

Доповнено: Підрядник поставив перші 100 дронів – обласна адміністрація передала їх чернівецькій бригаді тероборони. Про це у Telegram повідомив начальник ОВА Руслан Запаранюк.

Чернівецька ОВА закупила для дрони бригади тероборони
Дрони, які Чернівецька ОВА закупила для бригади тероборони. telegram/Руслан Запаранюк

Попередній тендер не відбувся

Попередній тендер на купівлю 250 дронів ОВА оголосила 21 лютого. За умовами тендеру, підрядник мав поставити по 125 FPV-дронів моделі TBS Сrossfire та ELRS. Вони повинні були забезпечувати стабільне управління польотом, а також передавати зображення з камери в режимі реального часу. Дрони мали бути з гарантією 12 місяців.

На тендер не подався жоден учасник, тому торги скасували. Відтак ОВА могла укласти прямий договір з підрядником на закупівлю дронів на умовах, які були вказані в попередньому тендері. Це передбачають особливості здійснення публічних закупівель під час воєнного стану.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок