На Буковині прощаються з шістьма бійцями, які загинули на війні

На Буковині прощаються з шістьма бійцями, які загинули на війні

На Буковині прощаються з шістьма бійцями, які загинули на війні
. Іван Поліброда, Віктор Ковальчук та Петро Татарин. Джерело: Чернівецька ОВА

29 лютого у Чернівецькій області прощаються з шістьма військовими, які загинули на війні з РФ, – Василем Репчуком, Віктором Ковальчуком, Олексієм Смілянцем, Петром Татарином, Андрієм Гандабурою та Іваном Полібродою.

Про це повідомили на сторінці Чернівецької обласної адміністрації у Facebook.

Василь Репчук був солдатом військової частини А2582 та водієм десантно-штурмового взводу. У перші дні війни його призвали до ЗСУ у межах мобілізації. Боєць загинув 19 лютого на Запоріжжі. Йому був 21 рік. Про це повідомили на сторінці Чагорської громади у Facebook. З бійцем прощаються об 11:00 у селі Чагор.

Віктор Ковальчук мав звання штаб-сержанта та служив у військовій частині А2573. Його поховають об 11:00 у Чернівцях на Алеї слави.

Із солдатом військової частини А2039 Олексієм Смілянцем прощаються об 11:00 на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Василь Репчук, Олексій Смілянець, Андрій Гандабура
Василь Репчук, Олексій Смілянець, Андрій Гандабура. Джерело: Чернівецька ОВА

Петро Татарин мав звання молодшого сержанта й служив у військовій частині А2039. За інформацією на Facebook-сторінці Вижницької міськради, Татарин був бойовим медиком взводу розвідки й загинув 23 лютого на Запоріжжі. З ним прощаються о 10:00 у селі Мілієве Вижницького району.

Андрій Гандабура був солдатом військової частини А4856. Він загинув внаслідок ракетного обстрілу на Запоріжжі. Бійцеві було 29 років, повідомив голова Кадубовецької сільради Микола Катеринчук у Facebook. З Гандабурою прощаються о 13:00 у селі Кадубівці.

Солдат Іван Поліброда служив у військовій частині А4856. Він загинув на Донеччині, повідомив голова Юрковецької сільради Віталій Шафер у Facebook. З Полібродою прощаються у селі Чорний Потік Чернівецького району.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок