У Чернівецькому ліцеї №13 не будуватимуть укриття: яка причина

У Чернівецькому ліцеї №13 не будуватимуть укриття: яка причина

У Чернівецькому ліцеї №13 не будуватимуть укриття: яка причина
. Ліцей №13 у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях не будуватимуть укриття у ліцеї №13. На ці потреби торік з держбюджету виділили 13 мільйонів гривень, втім будівництво вартує у понад чотири рази більше.

Про це у коментарі Суспільному розповіла директорка департаменту освіти Чернівецької ОВА Оксана Сакрієр

Торік область отримала 25 мільйонів гривень субвенції з держбюджету на облаштування укриттів. За ці гроші передбачили капітальний ремонт у семи закладах, а в Чернівецькому ліцеї №13 укриття планували збудувати. Роботи мали проводити на умовах співфінансування з місцевими бюджетами.

Вартість будівництва укриття у ліцеї становить 57 мільйонів гривень, з них 13 мільйонів – надавали з державного бюджету. Сакрієр каже, депутати Чернівецької міськради не підтримали рішення про співфінансування, тому ці гроші повернули до обласного бюджету й розподілили на інші проєкти.

"Гроші, які не використали Чернівці, ми спрямували на громади, які були готові швидко провести капітальний ремонт укриття згідно з новими будівельними нормами. Так капітально відремонтували укриття у Великому Кучурові", – каже Сакрієр.

На пресконференції 7 лютого міський голова Роман Клічук розповів, що укриття у ліцеї будувати не будуть через вартість будівництва.

Автори: Маргарита Олійник, Катерина Гура

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок