Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА

Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА

Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА
.

Ще половина директорів департаментів та начальники управлінь Чернівецької обласної військової адміністрації подали декларації за 2022 рік. Суспільне Чернівці розповідає, яке майно, доходи та заощадження вони вказали.

Директор департаменту регіонального розвитку

Директор департаменту регіонального розвитку Валентин Дунаєвський задекларував 515 тисяч гривень зарплати. Також вказав, що готівкою зберігає 10 тисяч доларів та 100 тисяч гривень.

друга частина - Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА
Джерело: Facebook / Чернівецька обласна рада

У червні 2022 року він купив Volkswagen Passat 2007 року випуску за понад 100 тисяч гривень.

У спільній сумісній власності Дунаєвський задекларував квартиру у Новодністровську, з правом користування квартиру у Чернівцях та ще одну квартиру у Чернівцях у своїй власності.

Директорка департамент соцзахисту

Директорка департамент соцзахисту Ольга Ходоба задекларувала 284 тисячі гривень зарплати. Також вказала, що чоловік від зайняття підприємницькою діяльністю отримав 5,3 мільйона гривень. Він є кінцевим власником ТОВ "Терра Плент". Ще 673 тисячі гривень чоловік отримав як дохід від відчуження нерухомого майна.

Ольга Ходоба
Джерело: Facebook / Чернівецька ОВА

Ольга зберігає готівкою 30 тисяч доларів, стільки ж її чоловік. У власності чоловіка — два авто: Audi Q7 2017 року випуску та Toyota Rav 4 2016 року випуску. Ольга орендує Opel Combo 2007 року випуску.

У власності подружжя є квартира та машиномісце у Чернівцях. У власності чоловіка — ще одна квартира у Чернівцях та три земельні ділянки у Хмельницькій області.

Тво директора департаменту комунікацій

Тимчасово виконувачка обов'язків директора департаменту комунікацій Леся Нос задекларувала 343 тисячі гривень зарплати.

Леся Нос
Facebook / Леся Нос

Разом з сім'єю Нос володіє двома квартирами у Чернівцях. Її чоловік — земельною ділянкою у Чернівцях.

Директорка департаменту освіти і науки

Директорка департаменту освіти і науки Оксана Сакрієр у декларації вказала 404 тисячі гривень зарплати та 5 тисяч соціальних виплат. Доходи її чоловіка — 69 тисяч гривень зарплати у приватному підприємстві "Медлогістик" та 45 тисяч гривень у ТОВ "5Д Ультразвук.

друга частина - Що задекларували керівники департаментів та управлінь Чернівецької ОВА
facebook / Чернівецька ОВА

У спільній власності з дочкою Сакрієр має квартиру у Чернівцях. Заощаджень та авто немає.

Директор департаменту капітального будівництва

Директор департаменту капітального будівництва Микола Гладюк задекларував майже 530 тисяч гривень зарплати та 17 тисяч соцвиплат. У його дружини — 187 тисяч гривень зарплати.

Микола Гладюк
Микола Гладюк крайній праворуч. Faсebook / Чернівецька ОВА

У власності Гладюка — земельна ділянка у селі Солуки на Франківщині, у власності дружини — житловий будинок та земельна ділянка у Заставні. Також у її власності недобудований житловий будинок у Заставні.

Заощаджень та авто у декларації немає.

Директорка департамент охорони здоров'я

Наталія Свестун очолила департамент охорони здоров'я ОВА у листопаді 2022 року. Тому у декларації за 2022 рік вказала 19 тисяч гривень зарплати в ОВА, 131 тисячу зарплати з її попереднього місця роботи — діагностичного центру та майже 34 тисячі гривень пенсії.

Наталія Свестун
Наталія Свестун. Джерело: Facebook / Чернівецька обласна військова адміністрація

У декларації Свестун вказала квартиру у Чернівцях, де має безплатне право користування. Заощаджень та авто немає.

Начальник управління екології та природних ресурсів

Начальник управління екології та природних ресурсів Микола Білоконь задекларував майже 278 тисяч гривень своєї зарплати та майже 203 тисячі гривень зарплати дружини.

Микола Білоконь Чернівецька ОВА
facebook / Чернівецька ОВА

У декларації вказав квартиру та земельну ділянку у Чернівцях, а також житловий будинок та три ділянки у селі Романківці. У власності дружини — квартира у Чернівцях.

Білоконь задекларував авто Daewoo Lanos 2009 року випуску, ВАЗ 2101 1976 року випуску, УАЗ 3303 1980 року випуску та мотоцикл МТ 1036 1992 року випуску.

Начальник юридичного управління

Начальник юридичного управління Олександр Шиба вказав майже 404 тисячі гривень зарплати. У його дружини — понад 141 тисяча зарплати та 10 тисяч соцвиплат.

Олександр Шиба
Джерело фото: Шпальта

Шиба задекларував 200 тисяч гривень збережень та BMW X5 2008 року випуску, на яке він має право безплатного користування. Також дві квартири у Чернівцях у власності дружини.

Раніше Суспільне Чернівці розповідало, що задекларували директори інших департаментів та управлінь ОВА, які оприлюднили декларації раніше:

Що відомо про відкриття декларацій

  • Подати щорічні декларації за 2021 та 2022 роки мали до 31 січня 2024 року. Декларації за 2023 рік треба подати у період з 1 січня по 31 березня 2024 року.
  • Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) 10 грудня 2023 року відкрило публічний цілодобовий доступ до реєстру декларацій.
  • 12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.
  • У перші ж дні повномасштабного наступу Голова НАЗК публічно озвучив позицію Національного агентства: "Спочатку перемога, а потім декларування". Дещо пізніше 7 березня набрав чинності Закон №2115-ІХ, який переніс дедлайн подання будь-яких звітних документів на 3 місяці після закінчення воєнного стану.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок