У Чернівцях оновлять освітлення на кількох вулицях: перелік та вартість робіт

У Чернівцях оновлять освітлення на кількох вулицях: перелік та вартість робіт

У Чернівцях оновлять освітлення на кількох вулицях: перелік та вартість робіт
. Фото: Марія Ігнатюк/Суспільне Чернівці

У Чернівцях на шести вулицях оновлять освітлення. Зокрема, замінять старі світильники на світлодіодні. Роботи виконуватиме комунальне підприємство "Міськсвітло" до кінця грудня 2023 року.

Про це йдеться у тендерах, оприлюднених на сайті Prozorro.

Вулиця Січових Стрільців

На вулиці Січових Стрільців капітально відремонтують мережі зовнішнього освітлення. На ділянці від вулиці Руської до Фастівської демонтують 109 натрієвих світильників та встановлять 116 світлодіодних, йдеться в додатку до тендера. На ділянці від Фастівської до мосту демонтують 102 натрієві світильники та встановлять 105 світлодіодних. Також установлять кронштейни. Вартість ремонту — 3,1 мільйона гривень. Завершити роботи мають до 20 грудня 2023 року.

Вулиця Сторожинецька

На вулиці Сторожинецькій проведуть капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення за 1,2 мільйона гривень. Завершити роботи мають до 25 грудня цього року, йдеться у тендері на Prozorro.

Вулиця Зарожанська

На вулиці Зарожанській проведуть капітальний ремонт за понад 200 тисяч гривень. Термін виконання робіт згідно з тендером — 25 грудня 2023 року.

Вулиця Київська

Зовнішнє освітлення на вулиці Київській ремонтуватимуть за понад 960 тисяч гривень.

Вулиця Європейського союзу

Капремонт зовнішнього освітлення на вулиці Європейського союзу (колишня вулиця 29 березня) вартуватиме 360 тисяч гривень, йдеться у тендері.

Вулиця Конституційна

На вулиці Конституційній (колишня 28 червня) проведуть капітальний ремонт освітлення за понад 450 тисяч гривень.

На початок