Начальник Чернівецької ОВА Запаранюк став головою обласного осередку партії "Слуга народу"

Начальник Чернівецької ОВА Запаранюк став головою обласного осередку партії "Слуга народу"

Начальник Чернівецької ОВА Запаранюк став головою обласного осередку партії "Слуга народу"
. Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк. Джерело: Facebook/ Чернівецька ОВА

Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк став головою обласної організації партії "Слуга народу". Його обрали на цю посаду під час зборів партії. Раніше Запаранюк тимчасово виконував обов'язки очільника осередку.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного осередку партії.

Чому Запаранюк очолив штаб партії

У квітні цього року Руслан Запаранюк став тимчасовим виконувачем обов'язків керівника штабу. На цій посаді він замінив народну депутатку Олену Лис, яка очолювала осередок з 2021 року.

На пресконференції 24 травня він розповів, що очолив осередок, аби підтримати президента.

"Я виключно представник і людина президента. Цей крок — консолідація і підтримка президента. Є приклади міст, де ці два напрями об'єднані одним керівником і це працює", — каже Запаранюк.

Що каже політолог

На думку директора Буковинського центру виборчих технологій Ігоря Баб'юка, виконавча влада має бути відділена від політичних впливів. Про це він розповів у коментарі "Молодому Буковинцю".

"Я вважаю, що керівник обласної влади не має керувати такими структурами навіть тимчасово. Це конфлікт інтересів, який виникатиме у роботі. Партійна робота – це виконання інших обов’язків. Людина не може поєднувати такі посади й залишатися політично нейтральною", – каже Баб'юк.

Що відомо про Запаранюка

Запаранюк був керівником Чернівецької обласної філії Ощадбанку, йдеться на сайті YouControl. На минулих місцевих виборах балотувався як безпартійний до обласної ради від партії "Єдина Альтернатива", від якої обраний міський голова Чернівців Роман Клічук. На виборах Запаранюк не пройшов до ради.

Має вищу освіту – закінчив Чернівецький університет імені Федьковича за спеціальністю "фізик, викладач" та обласний торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю"економіст з обліку та аудиту".

13 липня 2022 року стало відомо, що президент Зеленський призначив головою Чернівецької ОДА банкіра Руслана Запаранюка.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок