Сім'я на Буковині зібрала майже 250 пакунків з їжею для жителів Херсонщини

Сім'я на Буковині зібрала майже 250 пакунків з їжею для жителів Херсонщини

Сім'я на Буковині зібрала майже 250 пакунків з їжею для жителів Херсонщини
. Волонтери збирають їжу для жителів Херсонщини. Фото: Суспільне Чернівці

Родина Сметанюків з Годилова Чернівецької області зібрала майже 250 пакунків з їжею. Вага одного пакета з їжею – до десяти кілограмів. Також зібрали майже тонну води. Збирати продукти допомагали друзі – їх посортують та відвезуть жителям Херсонщини.

Про це у коментарі Суспільному розповів житель Годилова Тарас Сметанюк.

Чоловік каже, на початку повномасштабної війни збирали продукти та виготовляли протитанкові їжаки для військових. Зараз зосередилися на гуманітарній допомозі цивільним жителям Херсонщини.

За словами Тараса, коли російські війська підірвали Каховську ГЕС, до нього звернувся буковинець й розповів, що має багато харчів й хоче поділитися ними. Він попросив допомоги у сортуванні. Свої продукти також приносили люди з Великокучурівської громади.

"Це чоловік не з нашої громади, але наша громада буде відправляти цю допомогу", – каже Тарас.

Наразі волонтери зібрали пакунків орієнтовно на 250 людей. Тарас каже, намагаються розсортувати їжу так, аби дотримуватися збалансованого харчування.

"У пакеті дві тушонки, батончики, мед, сардина, сіль, рис, різні крупи, олія, молоко. Один пакет розрахований на одну людину. Намагалися створити збалансований раціон для кожного. Обов'язково, щоб у кожному пакунку була риба, консервовані овочі та тушонка", – каже волонтер.

Цю допомогу Тарас відвезе жителям затопленої Херсонщини. Каже, за можливості зможе допомогти людям з евакуацією.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок