Стало відомо, скільки вступників на Буковині склали мультипредметний тест

Стало відомо, скільки вступників на Буковині склали мультипредметний тест

Стало відомо, скільки вступників на Буковині склали мультипредметний тест
. Джерело: Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області понад 6300 вступників склали національний мультипредметний тест – це майже 95% від кількості зареєстрованих. Водночас понад 350 людей не прийшли на тестування.

Про це Суспільному повідомила завідувачка обласного Центру якості освіти Любов Якименко.

Офіційні результати тестування оприлюднять в електронному кабінеті абітурієнта 28 червня, втім вступники після завершення тестування могли бачити, скільки питань склали й перевести результати у 200-бальну шкалу.

За словами Якименко, під час тестування були повітряні тривоги та технічні проблеми.

"Ми вже маємо досвід й ховалися у сховища, але у нас тривоги не були настільки довгими, щоб усі вступники писали заяву на додаткову сесію. Водночас були технічні проблеми – дітей "викидало" з системи або вони не могли у неї зайти, також були випадки, коли відповіді дітей не зберігалися. Але це були загальноукраїнські проблеми", – розповідає Якименко.

Вступники, які не прийшли до пункту тестування, мали можливість впродовж трьох днів після тесту написати заяву та подати документи, які підтверджують причину неявки – так вони можуть скласти тест на додатковій сесії. Це також можуть зробити абітурієнти, які не склали тест через технічні проблеми.

Додаткова сесія триватиме з 11 до 23 липня. Попередньо у ній візьмуть участь сто вступників.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок