Мобільна бригада медиків запрацює у Чернівецькому обласному діагностичному центрі

Мобільна бригада медиків запрацює у Чернівецькому обласному діагностичному центрі

Мобільна бригада медиків запрацює у Чернівецькому обласному діагностичному центрі
Автомобіль для мобільної бригади медиків. Джерело: Facebook/Чернівецька облрада

У Чернівецькому обласному діагностичному центрі створять мобільну бригаду медиків. З червня лікарі медзакладу їздитимуть у громади області на обладнаному автомобілі. Буковинці зможуть безплатно пройти обстеження, здати аналізи та отримати консультацію вузького спеціаліста.

Про це у коментарі Суспільному розповів генеральний директор діагностичного центру Борис Гушилик.

Медики бригади працюватимуть за графіком. В громади позмінно виїжджатиме: гастроентеролог, кардіолог, алерголог чи невропатолог.

«Постійно присутній буде сімейний лікар, а вузький спеціаліст — змінюватись. Ми зробимо графік виїздів та заздалегідь відкриємо запис у системі HELSI», — каже Гушилик.

Окрім консультації лікаря, пацієнти зможуть здати аналізи та пройти обстеження. У обладнаному автомобілі буде апарат для проведення ультразвукового дослідження, гастроскоп, електрокардіограф чи гінекологічне крісло.

«В нас буде лабораторія, де ми будемо забирати аналізи. За домовленістю, ми зможемо відправляти результати пацієнту на телефон, щоб людина не їхала у Чернівці. Якщо ми побачимо, що пацієнту потрібне поглиблене обстеження чи додаткова консультація,— рекомендуватимемо їхати в місто», — каже Гушилик.

Автомобіль, на якому їздитимуть медики, обласному діагностичному центу передала благодійна організація «Волонтерський рух Буковини», повідомили на Facebook-сторінці обласної ради. Машина надійшла від партнерів з Італії — неурядової громадської організації CUAMM. Переносне обладнання для обстежень у діагностичному центрі закупили заздалегідь. Щоб запустити роботу мобільної бригади необхідно дообладнати автомобіль меблями, повідомив Гушилик. Тому виїжджати у громади планують з червня.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок