Пансіонат "Зелені пагорби" на Буковині продадуть на аукціоні: яка вартість

Пансіонат "Зелені пагорби" на Буковині продадуть на аукціоні: яка вартість

Пансіонат "Зелені пагорби" на Буковині продадуть на аукціоні: яка вартість
. Суспільне Чернівці

Пансіонат "Зелені пагорби" у Виженці Чернівецької області продадуть на аукціоні за понад п'ять мільйонів гривень. До цього його 13 разів намагалися здати в оренду. Стартова ціна пансіонату складала 3,2 мільйона гривень.

Про це йдеться на сайті електронних торгів "Prozorro".

Як відбувався аукціон та хто переможець?

З кінця 2020 року приміщення пансіонату понад 10 разів намагалися здати в оренду через онлайн-торги. Аукціони не відбулися через відсутність учасників. Стартова вартість оренди за місяць складала 32 тисячі гривень, на повторних аукціонах ціну знижували до 16 тисяч.

Цьогоріч пансіонат вперше виставили на приватизацію. В аукціоні взяли участь два учасники. Переміг чернівецький підприємець, президент футбольного клубу "Буковина" Андрій Сафроняк – він запропонував за пансіонат на тисячу гривень більше, ніж другий учасник.

За інформацією на платформі YouControl, Сафроняк понад 17 років здає в оренду та експлуатує власну та орендовану нерухомість.

У коментарі Суспільному Сафроняк розповів, разом з партнерами подалися на аукціон, бо пансіонат має свою історію, й хочуть відновити його діяльність.

Читайте також: "Зелені пагорби" на Буковині віддають на приватизацію після 13 спроб здачі в оренду. Що відбувається з пансіонатом
Пансіонат "Зелені пагорби" у Виженці Чернівецької області продали на аукціоні: яка вартість
Будівля пансіонату "Зелені пагорби". Джерело: Суспільне Чернівці

Які умови приватизації "Зелених пагорбів"?

На аукціоні продали майже 40 будівель та споруд, їх загальна площа – понад 3 тисячі квадратних метрів. Більшість з них потребують капітального ремонту та реконструкції, бо побудовані приблизно 70 років тому.

Єдина умова — збереження профілю "Відпочинок та здоров'я матері та дитини" впродовж п'яти років.

"Покупець не буде обмежений — зможе проводити капремонти, нове будівництво. Капітальні будинки в більш нормальному стані, а дерев'яні — потребують заміни. Я сподіваюся, приватизація відбудеться, бо вона надає можливість переможцю аукціону відновити мережі, харчування, зробити нові корпуси",— каже заступниця начальника регіонального відділення фонду держмайна Ірина Комаровська.

Земельна ділянка у понад п'ять гектарів, на якій розташований пансіонат, залишається у власності Вижницької громади. Голова громади Олексій Чепіль каже, якщо там оздоровлюватимуть дітей до 18 років — землю для нового власника пансіонату надаватимуть безплатно. При комерційній діяльності громада отримуватиме гроші за оренду.

Раніше Суспільне розповідало у відео, що відомо про приватизацію пансіонату "Зелені пагорби":

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок