Чотири громади Буковини отримали шкільні автобуси від благодійників

Чотири громади Буковини отримали шкільні автобуси від благодійників

Чотири громади Буковини отримали шкільні автобуси від благодійників
. Автобуси, які передали громадам Буковини. Джерело: Telegram/Руслан Запаранюк

Чотири громади Чернівецької області отримали пасажирські автобуси. Транспорт передали як гуманітарну допомогу. Ним будуть підвозити учнів до шкіл.

Про це йдеться на Facebook-сторінці обласної військової адміністрації.

Яким школам передали автобуси

Комісія з розподілу гуманітарної допомоги визначила критичні напрями підвезення учнів до шкіл. Так автобуси отримали Кельменецька, Вижницька, Селятинська та Сторожинецька громади. Зокрема:

  • У Кельменецькій громаді автобус отримав Кельменецький ліцей. Там підвозу потребують 50 дітей. Також ним возитимуть 40 дітей зі Слобідки до школи у Вартиківцях. Загалом громаді потрібно мати сім шкільних автобусів.
  • У Вижницькій громаді возитимуть понад 60 дітей до Міліївського ліцею. Загальна відстань маршруту – майже 40 кілометрів. Громада потребує семи автобусів.
  • Понад двісті дітей навчаються у Плосківському ліцеї Селятинської громади. Більшість з них проживають на відстані від 3 до 8 кілометрів від ліцею. Їх возитимуть за маршрутом Руська – Селятин – Галицівка. Загалом громаді потрібні чотири шкільні автобуси.
  • У Сторожинецькій громаді возитимуть понад двісті учнів та вчителів до Старожадівського ліцею. Загальна відстань маршруту – понад 50 кілометрів. Громада потребує семи шкільних автобусів.

Що відомо

  • Пасажирські автобуси Буковині передали французькі благодійники. Їх раніше використовували на території Європейського союзу.
  • У 2023 році на купівлю шкільних автобусів у Чернівецькій області передбачили майже 30 мільйонів гривень з обласного бюджету, повідомили в ОВА.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новин

На початок