Підприємці Буковини, які вирощують картоплю, можуть отримати співфінансування. Як податись

Підприємці Буковини, які вирощують картоплю, можуть отримати співфінансування. Як податись

Підприємці Буковини, які вирощують картоплю, можуть отримати співфінансування. Як податись
. Фото ілюстративне. Джерело: УНІАН

Підприємці Чернівецької області, які займаються вирощуванням та переробкою картоплі, можуть отримати співфінансування на розвиток бізнесу. Допомогу надають за програмою підтримки USAID Агро.

Про це повідомили на сайті обласної військової адміністрації.

За програмою нададуть співфінансування для п'яти-семи проєктів. Один отримає від 3,5 до 7,5 мільйонів гривень. Програму створили, щоб підтримати українських мікро, малих та середніх виробників картоплі.

Податись можуть:

  • ФОПи чи юридичні компанії,
  • сільськогосподарські кооперативи,
  • громадські організації або бізнес-асоціації, які розроблять та запровадять механізм залучення сільськогосподарських мікро-, малих- та середніх підприємств до кооперації для створення локальних кластерів чи хабів промислового картоплярства.

Що отримають виробники

Проєкт створили, щоб покращити доступ для мікро, малих та середніх підприємств до:

  • виробничих потужностей післяврожайної та передпродажної доробки та переробки картоплі;
  • сертифікованого насіння картоплі та сортооновлення;
  • лабораторних і навчально-інформаційних послуг;
  • створення умов для нових видів діяльності та розширення збуту в Україні та закордон.

Планують, що проєкт допоможе вирішити проблеми низької товарної якості картоплі та сприятиме виробництву продуктів з високою доданою вартістю, збільшенню обсягів виробництва та експорту.

Як податись

Надіслати заявку (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) електронну адресу [email protected] не пізніше 18:00 5 травня. Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням.

Для охочих поставити запитання та отримати вказівки щодо заповнення заявки, потрібно зареєструватись до 14 квітня на онлайн-семінар, який АГРО проведе 20 квітня з 10:00 до 12:00. Для цього потрібно надіслати ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу [email protected].

Що відомо

  • Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проєкту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують підтримки, йдеться на сайті міністерства аграрної політики.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок