Як на Буковині карають за виправдання агресії російської армії: вироки

Як на Буковині карають за виправдання агресії російської армії: вироки

Як на Буковині карають за виправдання агресії російської армії: вироки
. Фото ілюстративне. Джерело: Unsplash

У Чернівецькій області двом людям винесли судові вироки за те, що вони виправдовували збройну агресію Росії проти України та прославляли російську армію.

Про це йдеться у вироках з судових реєстрів, оприлюднених від початку повномасштабного вторгнення.

В одній зі справ житель Банилова Вижницького району поширював у забороненій в Україні соцмережі "Однокласники" антиукраїнські дописи. У деяких з них українських військових називав неонацистами та звинувачував у обстрілах міст Донбасу. Також спростовували злочини російської армії у Бучі.

Провину чоловік визнав. У суді пояснив, що робив це з особистих мотивів та пообіцяв більше не поширювати такі дописи. Також вважає, що його дії не спричинили значної шкоди інтересам держави. Суд визнав його винним й призначив обмеження волі на один рік у виправному центрі, без конфіскації майна.

В іншій справі уродженець Лиману Донецької області за допомогою кнопки "вподобати" поширював на особистій сторінці в "Однокласниках" відео з уривками пропагандистських російських медіа – на них були світлини зруйнованих міст та похорони військових. Свою провину чоловік визнав повністю та видалив сторінку з забороненої соцмережі.

Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки без конфіскації майна. Опісля звільнив від відбування покарання на два роки та зобов'язали повідомляти про місце проживання й регулярно приходити на реєстрацію до центру пробації.

Читайте також

Штрафи та іспитові терміни. Як на Буковині карають за незаконне перевезення чоловіків через кордон

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок