Зруйновані мости та затоплені села: хроніка паводків на Буковині

Зруйновані мости та затоплені села: хроніка паводків на Буковині

Зруйновані мости та затоплені села: хроніка паводків на Буковині
. Новоселицька райдержадміністрація

У Чернівецькій області через паводки оголосили третій, червоний, рівень небезпеки. В області розмило автошляхи, зруйнувало мости та прорвало дамбу. Прогнозують, що рівень води в Пруті в районі Чернівців підвищиться до семи метрів. Може затопити Калинівський ринок, частину Садгори та Ленківців. Суспільне Буковини оновлює інформацію.

3 липня

17:00 Області перерахували 30 мільйонів на ліквідацію наслідків паводку, частину грошей виплатять людям .

29 червня

12:00 Укріпили дамби, які найбільше пошкодив паводок

26 червня

12:50 Збитки через паводок сягнули понад мільярд гривень. Інформацію продовжують збирати.

10:00 Стало відомо, що через паводок та негоду в Чернівецькій області підтопило понад тисячу будинків, 136 людей евакуювали. Сума збитків вже перевищила мільярд гривень.

9:40 У Маршинцях паводкова хвиля зруйнувала міст, який з'єднував Новоселицький та Герцаївський райони. Залишилися лише підпори.

25 червня

17:30 Сума збитків через паводок та сильні грози в Чернівецькій області перевищила 850 мільйонів гривень. Втім їх ще продовжують обраховувати.

15:00 Уряд виділив 30 мільйонів гривень для ліквідації наслідків паводків на Буковині. Водночас, за попередніми підрахунками, лише в Чернівцях збитки складають приблизно сім мільйонів.

24 червня

22:20 Частина дороги біля села Михальча Сторожинецького району просіла через негоду. Поверхнею пішли тріщини, можливе сповзання в урвище.

19:10 Річка Прут в районі Чернівців підвищилась до майже семи метрів. Підтопило один сектор Калинівського ринку, вода прибуває до трьох інших, це у коментарі Суспільному повідомив директор ринку Ігор Маслянчук. Водночас затопило парковку ринку Добробут та частину контейнерів.

18:00 Через зливи та паводок підтопило вже майже 700 будинків.

16:10 Без світла та газу залишились два села у Кіцманському районі.

15:27 Через паводок на Буковині підтопило понад 500 будинків.

13:30 У Маршинцях Новоселицького району через паводок підтопило 150 домогосподарств. Це підрахунки в.о. старости села Георгія Нікітовича. Кореспондентка Суспільного Буковини Алла Подлєсна розповідає, що там відбувається.

9:00 Через обрив на газопровіді у селі Брусниця Кіцманського району без газу залишилися майже чотири тисячі людей.

8:00 Рівень води в Пруті в районі Чернівців підвищився до понад 5,5 метрів, вода продовжує прибувати. Суспільне Буковини стримило з ринку "Добробут", перші ряди якого підтопило.

6:00 У Чернівцях почало підтоплювати ринок "Добробут".

00:00 Декілька сіл залишились без газопостачання через негоду.

23 червня

19:30 Піковий рівень підняття води в Пруті очікують 24 червня після 10:00. Ми зібрали поради, як діяти, коли підтоплює ваш дім.

17:30 У Чернівецькій області через паводок вже евакуювали 37 людей.

14:30 Жителів Новоселицького району готують до евакуації.

13:37 Стало відомо, які вулиці у Чернівцях може підтопити. Жителів міста повідомляють про ймовірну евакуацію.

12:12 На Буковині оголосили третій, червоний, рівень небезпеки. Рятувальники готуються евакуювати людей.

12:01 У селі Банилів Вижницького району може прорвати ще одну дамбу — її частково підмиває, рівень води перевищує пів метра над нею.

11:30 Через прорив дамби у Вижницькому районі затопило майже 30 будинків та 45 домогосподарств у Банилові та Слобода-Банилові. Вчора вночі евакуювали 13 людей. Жителі самостійно укріплюють свої подвір'я.

9:53 Прогнозують, що в Чернівцях може підтопити Калинівський ринок, частину Садгори та Ленківців. Рівень води в Пруті Чернівців підвищиться до семи метрів від нульового рівня.

9:00 Рівень води в Пруті в районі села Маршинці сягнув п'яти метрів. Підтоплює будинки в сусідніх селах. У Тарасівцях підтопило десять будинків.

22 червня

21:00 У Банилові прорвало дамбу, вода затоплює домогосподарства місцевих жителів, селяни самостійно укріплюють подвір'я. Саму дамбу укріплювати припинили, бо є небезпека для життя інженерів.

18:00 У Маршинцях затопило міст та під'їзні автошляхи. На місці чергують рятувальники. Через різке підняття рівня води міст може зруйнуватись.

Міст у Маршинцях
Новоселицька райдержадміністрація

17:00 У Розтоках Путильського району паводок зруйнував дорогу. Ділянку огородили, рух перекрили.

16:00 Річка Черемош переливається через дамбу в Банилові, можливе підтоплення 80 домогосподарств.

14:40 Паводок зруйнував 160 метрів дамби в Банилові. Прогнозували подальші опади.

9:00 Прогнозують підтоплення мосту в Маршинцях Новоселицького району та сусідніх сіл.

8:30 Рівень води в Пруті в районі Чернівців підвищився на понад чотири метри через опади. Вода продовжує повільно прибувати.

На початок