У Чернівцях виявили виробництво наркотиків з мільйонним обігом щомісяця — ДБР

У Чернівцях виявили виробництво наркотиків з мільйонним обігом щомісяця — ДБР

У Чернівцях виявили виробництво наркотиків з мільйонним обігом щомісяця — ДБР
. Фото з обшуку. Джерело: dbr.gov.ua

У Чернівецькій області виявили виробництво наркотиків з ймовірно мільйонним обігом щомісяця. За даними слідства, над цим працювали восьмеро людей, які виготовляли амфетамін для продажу у великих масштабах. За інформацією ДБР, усім планують повідомити про підозру.

Про це повідомили на сайті Державного бюро розслідувань.

За інформацією відомства, наркотики продавали через дилерів та так звані "закладки". В інших регіонах України — через поштові відправлення, зокрема у районах, де ведуться бойові дії.

"Виявили дві нарколабораторії за місцями проживання та провели там обшуки. Вилучили майже чотири тисячі доз амфетаміну, понад 40 літрів та майже 50 кг різноманітних прекурсорів. Також виявили кілька десятків одиниць обладнання для виготовлення наркотику", — йдеться у повідомленні.

Фото з обшуків
Фото з обшуків. dbr.gov.ua

Наразі виявили п'ятьох активних членів угрупування, одного з них затримали під час продажу наркотиків. Інших причетних шукають, зокрема й тих, хто організовував продаж у прифронтові регіони.

За інформацією ДБР, усім учасникам планують повідомити про підозру у незаконному виробництві та збуті наркотиків у великих розмірах. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Що відомо

  • У вересні у Чернівецькій області ДБР виявили виробництво наркотиків у промислових масштабах.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

На початок