Транспортні картки у Чернівцях: як формували ціну та скільки отримують точки продажу

Транспортні картки у Чернівцях: як формували ціну та скільки отримують точки продажу

Транспортні картки у Чернівцях: як формували ціну та скільки отримують точки продажу
Світлина ілюстративна. Фото: Марія Ігнатюк/Суспільне Чернівці

Транспортна картка, яку продають в Чернівцях для проїзду в тролейбусах, коштує 30 гривень. Продають за 200 гривень, бо картка одразу поповнена на 17 поїздок. Собівартість виготовлення картки становить майже 20 гривень, 5 гривень за кожну продану картку платять точкам продажу. Також в ціну заклали витрати за зарплати і прибуток в понад 4%.

Про це йдетьсяСкріншотВідповідь на запит. у відповіді тролейбусного управління на запит Суспільного.

У відповіді йдеться, що точки продажу "Тайстра" та "Молодий буковинець" від продажу однієї картки отримують 5 гривень. Інші контрагенти працюють без отримання відсотка за продаж.

На запитання, чи будуть робити знижки при продажі транспортних карток для людей, керівник тролейбусного управління Петро Лисак Суспільному відповів:

"Коли будемо мати результати за місяць-два, будемо робити розрахунки. Знижка залежатиме від кількості поїздок: чим їх більше, тим менша вартість мала б бути. Втім потрібні розрахунки, щоб розуміти рентабельність і не працювати у збиток", — сказав Лисак.

Станом на 1 березня у Чернівцях продали сім тисяч транспортних карток. Завдяки транспортним карткам можна розраховуватись за проїзд безготівково, поповнювати картки треба в терміналах iBox. Перелік точок продажу карток оприлюднили на сторінці ЧТУ.

Що відомо

  • Повністю перейти на електронний квиток у Чернівцях планували спершу з січня 2023 року. Після запуску продажу транспортних карток заступник міського голови Ігор Крохмаль повідомляв, що відмовитися від готівки планують у березні. Впродовж цього місяця все ще можна буде купити квиток за готівку у водія, йдеться на сторінці ЧТУ.
  • 2 лютого у Чернівцях почали продавати загальні транспортні картки для оплати проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах. Купити картку можна в мережевих магазинах та на зупинках за 200 гривень.
  • У січні 2023 року управління освіти отримало 27 тисяч учнівських карток — ця кількість розрахована на всіх учнів Чернівецької громади. Тепер учні мають прикладати картку до валідатора при кожній поїздці.
  • Наприкінці січня почали видавати транспортні картки пенсіонерам. Станом на 2 березня, видали десять тисяч проїзних. Заявки від пенсіонерів продовжують приймати.
  • У жовтні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю 120 тисяч транспортних карток для оплати за проїзд в тролейбусах та комунальних автобусах.

Читайте також

У Чернівцях візьмуть кредит на закупівлю тролейбусів та будівництво нової лінії до Калинівського ринку: що відомо

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок