У Чернівецькій області п'ятикласники отримали підручники з математики

У Чернівецькій області п'ятикласники отримали підручники з математики

У Чернівецькій області п'ятикласники отримали підручники з математики
. Facebook/Департамент освіти і науки ОВА

Учні п'ятих класів усіх шкіл Чернівецької області отримали підручники з математики. З вересня 2022 року діти вчились за електронними версіями. Книги надрукували за гроші дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомила заступниця директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА Оксана Гринюк.

У 2022 році гроші, за які б мали надрукувати підручники для п'ятикласників, спрямували на потреби ЗСУ. В Міністерстві освіти та науки шукали благодійників, які б змогли надрукувати книги для українських школярів, каже Гринюк.

За її словами, в області очікують на підручники з української мови та історії.

Що відомо

  • У 2022 році для п'ятикласників, які вчаться за програмою Нової української школи, не надрукували підручники з усіх предметів Про це у серпні повідомляв міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.
  • Нова українська школа – це реформа, розроблена Міністерством освіти і науки України. Перший клас у межах НУШ набрали у 2018-му році. Це проєкт, який передбачає формування у школярів критичного мислення та вміння застосовувати знання у повсякденному житті.

Читайте Також

"Не у всіх дітей вдома є інтернет". Як у гірському селі на Буковині школярі вчаться за електронними підручниками

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок