Нардеп пояснив, чому на Буковині пропонують утворити три райони

Нардеп пояснив, чому на Буковині пропонують утворити три райони

Нардеп пояснив, чому на Буковині пропонують утворити три райони
. Чернівці. Оnline

Мінрегіон пропонує утворити три райони в Чернівецькій області. Поділ на чотири райони, як пропонували в облдержадміністрації, спричинить непропорційне навантаження на органи державної влади.

Про це у коментарі Суспільному Буковини сказав голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін.

Згідно з проектом Мінрегіону, на Буковині пропонують утворити три райони. За словами Безгіна, в міністерстві вирішили не створювати окремий район з нинішніх Вижницького та Путильського.

Наразі один район можуть утворити з Путильського, Вижницького, Сторожинецького, більшої частини Глибоцього та частково Кіцманського району. Центром може стати Сторожинець.

Заставнівський та Герцаївський райони разом з Чернівцями та деякими селами Глибоцького району можуть утворити район з центром в Чернівцях. Також до нього планують доєднати частину Кіцманського та Новоселицького району.

До третього району можуть увійти Сокирянський та Кельменецький райони, а також майже повністю – Хотинський район та декілька сіл Новоселицького. Центром обрали Хотин.

Що відомо

  • Чернівецька облдержадміністрація раніше пропонувала Мінрегіону утворити чотири райони – Гірський, Сіретський, Чернівецький та Дністровський.
На початок