Нацкомісія з енергетики призначила ще одну перевірку Чернівціобленерго через скарги

Нацкомісія з енергетики призначила ще одну перевірку Чернівціобленерго через скарги

Нацкомісія з енергетики призначила ще одну перевірку Чернівціобленерго через скарги
. Чернівціобленерго. Фото: molbuk.ua

Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг призначила ще одну позапланову перевірку Чернівціобленерго через скарги трьох споживачів.

Про це йшлося на засіданні комісії, яке транслювали на YouTube-каналі НКРЕКП.

Також комісія перевірить ще п'ять компаній з розподілу електрики — ДТЕК Київські мережі та Київські регіональні мережі, Львівобленерго, Полтаваобленерго, Хмельницькобленерго.

У проєкті рішення нацкомісії йдеться, що споживачі скаржилися, зокрема, на нерівномірні відключення електрики, відсутність чи неактуальність інформації на сайті, а також некомпетентні відповіді кол-центрів.

Це четверта позапланова виїзна перевірка компанії. Всього на обленерго надійшло сім скарг від споживачів.

У пресслужбі Чернівціобленерго Суспільному повідомили, що коментуватимуть перевірку після оприлюднення результатів.

Що відомо

  • У січні нацкомісія оштрафувала Чернівціобленерго на 85 тисяч гривень. Причиною є недотримання вимог законодавства та ліцензійних умов з розподілу електрики. Також комісія наклала штраф у 1700 гривень на керівника компанії.
  • Компанію оштрафували, зокрема, через те, що на сайті не оновлювався графік відключень кожні 30 хвилин. Тоді керівник обленерго сказав, що компанія не могла цього зробити, бо двох працівників, які за це відповідали, мобілізували. Втім уклали договір на оновлення сайту на аутсорсі, це має запрацювати наприкінці січня.
  • 28 січня Чернівціобленерго оновило графіка відключень — тепер він інтерактивний, можна виділити свою групу окремо. Також графік адаптований для перегляду зі смартфонів.
На початок