У Чернівцях почали продавати транспортні картки: скільки коштують та де купити

У Чернівцях почали продавати транспортні картки: скільки коштують та де купити

Оновлено
У Чернівцях почали продавати транспортні картки: скільки коштують та де купити
Тролейбус у Чернівцях. Фото ілюстративне. Суспільне Чернівці

У Чернівцях відсьогодні починають продавати загальні транспортні картки для оплати проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах. Купити картку можна в мережевих магазинах та на зупинках за 200 гривень. Суспільне пояснює як працюватиме електронний квиток.

Картки продаватимуть у мережевих продуктових магазинах, кіосках з пресою та у кав'ярнях біля зупинок. Перелік точок продажу оприлюднили на сторінці ЧТУ. Окрім цього, картки продаватимуть працівники тролейбусного управління на зупинках, де є багато людей, розповідав на пресконференції 31 січня в.о. директор підприємства Петро Лисак.

При купівлі на картці буде 170 гривень, які списуватимуться при оплаті за проїзд. Решта 30 гривень — це ціна картки. Залишок грошей відображатиметься на валідаторі після оплати.

Поповнити картку можна в терміналах iBox. Також планують запустити поповнення в терміналах "ПриватБанку", City24, Sistema та EasyPay.

У Чернівцях почнуть продавати транспортні картки: де купити
Загальні транспортні картки для оплати проїзду в Чернівцях. Фото: Facebook / Чернівецьке тролейбусне управління

Згодом у точках продажу можна буде придбати студентську транспортну картку. Вона коштуватиме 100 гривень. При оплаті такою картою студент повинен мати студентський квиток та показати його контролеру в разі перевірки.

Наразі тролейбусне управління отримало вісім тисяч загальних транспортних карток. Раніше у коментарі Суспільному Лисак розповідав, що картки докуповуватимуть залежно від продажів.

"Ми маємо мінімально потрібну кількість карток. Після початку продажів стане зрозуміло, скільки саме нам буде потрібно щотижня. Ситуація з отриманням карток покращилася, підрядник стабільно їх постачає", — сказав керівник тролейбусного управління.

Поки за проїзд також можна заплатити водію. Повністю відмовитися від готівки планують з 1 березня, повідомив заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Читайте також

Пенсіонери у Чернівцях почали отримувати транспортні картки: як ними користуватися

Що відомо

  • У січні 2023 року управління освіти отримало 27 тисяч учнівських карток — ця кількість розрахована на всіх учнів Чернівецької громади. Тепер учні мають прикладати картку до валідатора при кожній поїздці.
  • У жовтні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю 120 тисяч транспортних карток для оплати за проїзд в тролейбусах та комунальних автобусах.
  • Повністю перейти на електронний квиток у Чернівцях планують в лютому 2023 року, втім терміни можуть перенести через затримку в постачанні карток. Їх виготовляє підприємство з Києва, яке працює в умовах відключень електрики. Це єдина компанія в Україні, яка виготовляє такі картки, повідомляв Суспільному раніше керівник тролейбусного управління Петро Лисак.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок